Цензор.НЕТ

18.04.19 12:49

У демократичних країнах такі люди, як Порошенко, йдуть з політики, - Зеленський

Кандидат у Президенти Володимир Зеленський радить Президенту і опоненту Петру Порошенку піти з політики через результат на виборах.

У демократичних країнах такі люди, як Порошенко, йдуть з політики, - Зеленський

Про це Зеленський заявив в інтерв'ю РБК-Україна, повідомляє Цензор.НЕТ.

"Він сьогодні головний лідер, і він в опозиції до народу України. Ось це найстрашніше, що є. Я б на його місці, - я, слава Богу, не на його місці – після такої феєричної відповіді суспільства щодо довіри до президента, пішов би з політики. Він людина забезпечена, він людина багата, він може забрати з собою в пам'яті ті заслуги, які він зробив для України. Я думаю, якісь речі оцінить, якісь речі суспільство не пробачить", - вважає Зеленський.

За його словами, в порядних, демократичних країнах такі люди, як Порошенко, йдуть з політики.

"В позитивних, порядних, демократичних країнах такі люди йдуть з політики, просто йдуть. І це правильне рішення. Я закінчу думку – він багата людина, він може дозволити собі займатися благодійністю, великим виробництвом і так далі. У нього багато рішень у житті може бути", - упевнений Зеленський.

Нагадаємо, 7 квітня Центральна виборча комісія оголосила офіційні результати першого туру виборів президента України, який відбувся 31 березня.

Перше місце посів Володимир Зеленський, за нього проголосувало 5 714 034 українці (30,24%). Друге місце - у чинного глави держави Петра Порошенка, за нього віддали голоси 3 014 609 громадян (15,95%).

Жоден з кандидатів не набрав більше 50% голосів, що є підставою для повторного голосування. За проведення другого туру виборів проголосували всі члени ЦВК.

У голосуванні взяли участь 18 893 864 виборці. 224 600 бюлетенів визнано недійсними.

З моменту оголошення ЦВК другого туру виборів українці можуть змінити місце голосування. Подати заяву до відділу ведення Державного реєстру виборців можна до 15 квітня включно.

Другий тур виборів відбудеться 21 квітня.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики