Цензор.НЕТ

18.04.19 14:38

Запровадження антидемпінгових заходів має стати одним з інструментів для розвитку промисловості, - Галасюк

Одним з інструментів для розвитку промисловості України має стати запровадження антидемпінгових заходів з боку України.

Запровадження антидемпінгових заходів має стати одним з інструментів для розвитку промисловості, - Галасюк

Про це заявив глава парламентського комітету з питань промислової політики і підприємництва Віктор Галасюк під час форуму "Промислова політика і гірничо-металургійний комплекс: світовий досвід для України", повідомляє телеканал 24.

За словами Галасюка, антидемпінгові розслідування можуть стати потужним інструментом для захисту інтересів українських виробників у світі.

"Україна має сама ініціювати антидемпінгові розслідування. Щоб це зробити, ми вже зараз в парламенті проводимо пакет законопроектів з торгового захисту, який надасть українському уряду дуже потужні інструментарії для захисту інтересів українських виробників на світовій арені", - заявив Галасюк.

У матеріалі також йдеться про те, що для того, щоб гідно конкурувати на міжнародних ринках, відстоювати інтереси виробників і перемагати в торгових суперечках, Україні потрібно розробити власну промислову стратегію. Саме це дозволяє розвиненим країнам світу сумарно генерувати 90 відсотків світового ВВП і бути лідерами в певних галузях економіки.

Також, на думку учасників форуму, увагу держави має бути спрямована на підтримку підприємств гірничо-металургійного комплексу, які створюють 12 відсотків ВВП, забезпечують третину експортних можливостей України і щорічно привертають десятки мільярдів гривень інвестицій.

Загалом захист національного виробника, за словами народного депутата, члена парламентського комітету з питань транспорту Володимира Гусака, є необхідним, в тому числі, в частині кредитування.

"Треба прийняти пакет законопроектів щодо захисту національного виробника, щодо забезпечення пільгового кредитування пріоритетних галузей економіки і щодо поліпшення економічного клімату в країні взагалі", - заявив Гусак.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики