Цензор.НЕТ

18.04.19 15:24

"Цікаве, напевно, буде видовище", - у Кремлі збираються дивитися дебати Зеленського і Порошенка

Прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков не знає, чи буде президент Росії Володимир Путін дивитися трансляцію дебатів кандидатів у президенти України Петра Порошенка і Володимира Зеленського увечері 19 квітня, але сам має намір їх подивитися.

"Цікаве, напевно, буде видовище", - у Кремлі збираються дивитися дебати Зеленського і Порошенка

Про це повідомляє ТАСС, передає Цензор.НЕТ

"Наскільки я розумію, це завтра (почнуться дебати кандидатів у президенти України. - Ред.) о 19 годині, тобто у нас це буде 20 годин. Не можу сказати, чи буде президент Росії Володимир Путін дивитися трансляцію дебатів. Я сам збираюся з'ясувати, де можна буде подивитися. Цікаве, напевно, буде видовище", - сказав журналістам Пєсков.

Нагадаємо, кандидати досі жодного разу не спілкувалися перед камерами. Єдина їхня розмова відбулася телефоном в ефірі програми "Право на владу" на телеканалі "1+1".

Історія з публічними дебатами кандидатів почала розвиватися 3 квітня, коли кандидат у президенти Володимир Зеленський викликав президента Петра Порошенка на дебати на НСК "Олімпійський". Порошенко прийняв виклик Зеленського на дебати на "Олімпійському".

7 квітня Порошенко запросив Зеленського на дебати 14 квітня на НСК "Олімпійський". 8 квітня Зеленський заявив: "Мої дебати з Порошенком відбудуться 19 квітня на НСК" Олімпійський".

Порошенко також пообіцяв прийти на офіційні теледебати 19 квітня в студію "Суспільного".

14 квітня Петро Порошенко виступив на НСК "Олімпійський", відповівши на запитання журналістів. Володимир Зеленський на стадіон для проведення дебатів не з'явився.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики