Цензор.НЕТ

18.04.19 15:38

"Суспільне" погодилося режисерувати дебати на НСК "Олімпійський"

Суспільний мовник відповідатиме за режисерське забезпечення та художнє керівництво ефіру зустрічі кандидатів на НСК "Олімпійський" 19 квітня.

"Суспільне" погодилося режисерувати дебати на НСК "Олімпійський"

Про це повідомила прес-служба мовника, передає Цензор.НЕТ.

Зазначається, що з таким проханням до мовника звернулися штаби кандидатів у президенти, і команда "Суспільного" погодилася надати необхідну допомогу.

"Ми погодилися надати режисера ефіру, а також оператора-постановника трансляції, задіяти творчу групу "Суспільного", аби забезпечити рівний доступ кожному кандидату до проявів у цьому ефірі. Люди, які "натискають на кнопки" й націлюють камери, - надзвичайно важливі, адже глядачі буквально бачать картинку їхніми очима. У який момент хто з’являється на екрані, під яким ракурсом, чи з’являється взагалі - усі ці художні елементи дуже впливають на сприйняття глядачами інформації", - розповіли в НСТУ, нагадавши, що Суспільний мовник є медіа-компанією, яка не належить жодній політичній або бізнес-групі, а тому може забезпечити неупередженість висвітлення.

Раніше глава НСТУ Зураб Аласанія розповів про досягнуті домовленості щодо проведення дебатів кандидатів у президенти на НСК "Олімпійський".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики