Цензор.НЕТ

18.04.19 15:55

Російські телеканали транслюватимуть з перекладом дебати Порошенка і Зеленського

Російські телеканали покажуть дебати між кандидатами в президенти України Володимиром Зеленським та Петром Порошенком, які заплановані на 19 квітня.

Російські телеканали транслюватимуть з перекладом дебати Порошенка і Зеленського

Зокрема, висвітлювати дебати планує кремлівський пропагандистський канал "Росія 24", повідомило "Интерфаксу" джерело, знайоме із ситуацією, передає Цензор.НЕТ.

Пропагандистський телеканал Russia Today вестиме трансляцію дебатів на сайті RT Russia, повідомила агентству головний редактор каналу Маргарита Симоньян. За її словами, дебати покаже також відеоагентство Ruptly (входить до складу RT). Симоньян уточнила, що трансляція йтиме з російським перекладом. Зазначимо, що Russia Today веде ефірне мовлення за межами Росії російською мовою.

Виконавчий продюсер "Дождя" Світлана Гуляєва повідомила, що "на телеканалі в п'ятницю буде великий спецефір і пряма трансляція дебатів з перекладом".

Нагадаємо, кандидати досі жодного разу не спілкувалися перед камерами. Єдина їхня розмова відбулася телефоном в ефірі програми "Право на владу" на телеканалі "1+1".

Історія з публічними дебатами кандидатів почала розвиватися 3 квітня, коли кандидат у президенти Володимир Зеленський викликав президента Петра Порошенка на дебати на НСК "Олімпійський". Порошенко прийняв виклик Зеленського на дебати на "Олімпійському".

7 квітня Порошенко запросив Зеленського на дебати 14 квітня на НСК "Олімпійський". 8 квітня Зеленський заявив: "Мої дебати з Порошенком відбудуться 19 квітня на НСК" Олімпійський".

Порошенко також пообіцяв прийти на офіційні теледебати 19 квітня в студію "Суспільного".

14 квітня Петро Порошенко виступив на НСК "Олімпійський", відповівши на запитання журналістів. Володимир Зеленський на стадіон для проведення дебатів не з'явився.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики