Цензор.НЕТ

18.04.19 16:24

Темою другого міжнародного форуму Ukrainian ID в Каневі стане "Революція цінностей", - Заболотна

7-8 червня світові експерти зберуться в Каневі на другий Міжнародний економіко-гуманітарний форум Ukrainian ID, щоб виробити новий порядок денний, необхідний українському суспільству. Наступний президент України буде запрошений на відкриття.

Темою другого міжнародного форуму Ukrainian ID в Каневі стане "Революція цінностей", - Заболотна

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомила Наталія Заболотна, ініціатор Форуму, президент Фонду гуманітарного розвитку України.

Темою міжнародного економічно-гуманітарного форуму Ukrainian ID стане "Революція цінностей".

"Сьогодні наша державна машина вщент просякнута невіглаством, корупцією і несправедливістю. Вона потребує негайного перезавантаження. Повинні бути демонтовані всі засоби свідомої люмпенізації суспільства. І саме суспільство має визначити нові орієнтири й отримати шанс на майбутнє", - заявила Заболотна.

Як повідомила організатор форуму, Ukrainian ID цього разу триватиме два дні - 7 і 8 червня. Його головною локацією, як і торік (коли форум проводився вперше) стане Чернеча гора в Каневі, де розташований музейно-меморіальний комплекс Тараса Шевченка.

Програма форуму складатиметься з дев'яти дискусійних панелей та п'яти спеціальних платформ.

Вони будуть присвячені найактуальнішим для України і світу питанням розвитку економіки, енергетики, освіти, туризму, технологій, транспортної інфраструктури. У програмі візьмуть участь понад 50 вітчизняних і світових лідерів думок.

Об'єднавчою для всіх заходів форуму стане тема цінностей, які повинні лежати в основі всіх законів, проектів чи державних реформ, підкреслила Заболотна.

"Україна має бути повноцінним гравцем у формуванні світового порядку денного. І ми переконані, що Канів - саме те місце, де цей порядок може створюватися. Місце, де можуть змінюватися парадигми і створюватися новаторські концепції. Як ми бачимо, політика померла і нашу країну врятують тільки цінності. Давайте проведемо їх інвентаризацію, будемо їх генерувати і зробимо цінності нашою метою. І тоді нам і нашим дітям не доведеться вибирати "краще з гіршого". Ми зможемо простимулювати народження політиків нового покоління", - зазначила Заболотна.

Вона також повідомила, що форум закликає українську політичну еліту - зокрема, і представників влади, які цього року будуть обрані на президентських і парламентських виборах - зробити людину і її гуманітарні потреби головним пріоритетом нової політики безпеки держави.

Олексій Гончарук, голова Офісу ефективного регулювання (BRDO), який буде учасником форуму підкреслив, що Офіс і Ukrainian ID синхронно працюють над майбутнім українського суспільства.

"Я щасливий, що в Україні з'являються такі майданчики, як Ukrainian ID - тому що це про майбутнє. Вірю, що у цивілізаційного проекту "Україна" є велике майбутнє, а яким воно буде - залежить від кожного з нас. Для цього потрібно об'єднати зусилля, а об'єднання зусиль починається з комунікації взаємодії. Чим ми і займатимемося на форумі", - зазначив Гончарук.

За результатами Ukrainian ID буде видана Конституція цінностей - символічна хартія, яка повинна буде визначати ключові правила гуманітарної безпеки і суспільного життя України.

Темою другого міжнародного форуму Ukrainian ID в Каневі стане Революція цінностей, - Заболотна 01

Міжнародний економіко-гуманітарний форум Ukrainian ID вперше відбувся в Каневі в липні 2018 за участю понад 300 експертів. Його називають "українським Давосом", проводячи аналогію із Всесвітнім економічним форумом, який збирає ключових лідерів думок з усього світу. Під час Форуму було проведено вручення премії Ukrainian ID Awards. Першим лауреатом став український кінорежисер, незаконно ув'язнений в Росії, Олег Сенцов - за незламне прагнення до свободи і громадянську гідність.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики