Цензор.НЕТ

18.04.19 17:49

Знаю, як важко пробачити мої помилки і повірити ще раз. Це моя провина, - Порошенко виступив зі зверненням. ВIДЕО

Президент України Петро Порошенко виступив з відеозверненням до громадян України. Він попросив пробачення за те, що не вдалося завершити війну, подолати бідність і корупцію. Порошенко припустив, що в разі перемоги Зеленського країна знову потрапить в орбіту впливу Росії, і попросив про підтримку в другому турі.

Відео зі зверненням було опубліковане на Facebook-сторінці президента, повідомляє Цензор.НЕТ.

"Дорогі українці! Звертаюся до вас як президент напередодні дуже важливої ​​події, яка станеться 21 квітня. Ми разом пройшли непростий шлях і насамперед згадаю про те, що не вийшло, і чим я сам незадоволений, і за що щиро прошу пробачення!" - почав Порошенко.

"Найбільше турбує те, що не вдалося завершити війну, бо ключ від миру не в наших руках, і прикро, що мільйони людей живуть в бідності, і ми ще не подолали наслідків кризи, яку викликала російська агресія", - продовжив глава держави .

Він також зізнався, що допустив деякі тактичні прорахунки.

"Ми недостатньо просунулися в боротьбі з корупцією, але політика - це мистецтво можливого, якщо навіть вірити в те, що президент може все, він не може все і відразу, а не помиляється лише той, хто нічого не робить. Я особисто допустив багато тактичних прорахунків, але впевнений, що не помилився в питаннях державницької стратегії", - зазначив Порошенко.

Президент нагадав головні досягнення - армія, угода про асоціацію з Євросоюзом, безвіз і міжнародна коаліція на підтримку України, режим санкцій, який послаблює Росію і стримує її агресію, Томос, децентралізація.

"За 5 років Путін не досяг жодної своєї стратегічної цілі щодо України. Намагався атакувати нас з фронту і підірвати з тилу - нічого у нього не вийшло. Він прагне реваншу, він не відмовився від планів знищити Україну, позбавити нас незалежності і розмити нашу національну ідентичність", - підкреслив Порошенко.

За його словами, перше, що Путін ставить собі за мету - негайно зупинити курс до Євросоюзу і НАТО як системи колективної безпеки.

"Вона Росії не по зубах, а нас вона активно захистить. Кремль докладе чимало зусиль для формування лояльного до Москви більшості. Це за результатами парламентських виборів, а вже зараз Путін розраховує на слабкого, непідготовленого новачка на посаді президента України, якого легко переграє і на безпековому, і на дипломатичному, і політичному фронтах", - додав він.

Порошенко вважає, що Україні потрібен лідер, який здатний протистояти Путіну і зривати його хижі плани.

"Україні потрібен верховний головнокомандувач, який здатний організувати сильну армію, міцну оборону і на цій основі досягти миру", - підсумував він.

"П'ятирічне президентство - це не комедія, яку можна перемкнути на будь-якому епізоді, коли вже стало не смішно. І не фільм жахів, який легко зупинити, якщо вже зовсім страшно. Країна сьогодні на роздоріжжі... Я прошу вашої підтримки 21 квітня і прийму будь-яке ваше рішення, адже воля народу понад усе... Думайте про Україну, як її зберегти. Як у 14-му ви зупинили Новоросію, тепер прошу не допустити перетворення України на Малоросію", - заявив діючий президент України.

"Я знаю, як багато у вас до мене претензій. Я знаю, як важко кожному з вас пробачити мені мої помилки і повірити мені ще раз. Це моя провина. Так, я не ідеальний. Але впевнений, що ми не маємо права перекреслити все досягнене і відмовитися від європейського майбутнього", - сказав глава держави.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики