Цензор.НЕТ

18.04.19 18:04

Українці в 2010-му думали, що нікуди Янукович не дінеться і продовжуватиме курс на ЄС, НАТО. Цього не сталося, - Парубій

Нинішня президентська кампанія вже стала кампанією не двох кандидатів, а двох концепцій. І вже ці концепції відрізняються одна від одної.

Українці в 2010-му думали, що нікуди Янукович не дінеться і продовжуватиме курс на ЄС, НАТО. Цього не сталося, - Парубій

Про це розповів в інтерв'ю Цензор.НЕТ спікер Верховної Ради Андрій Парубій.

Так, голова ВР зазначив, що за час його перебування в політиці він встиг пізнати "ціну поразки".

"Пам'ятаю, як у 2010 році багато хто говорив: так це ж просто вибори чергового президента; нікуди Янукович не дінеться, він теж буде дотримуватися курсу на ЄС, НАТО. І все буде о'кей!" - нагадав глава парламенту.

"А потім буквально за 5 хвилин у Верховній Раді України за помахом руки однієї людини знімаються будь-які згадки про НАТО, вилучаються з українського законодавства, з закону про основи зовнішньої і внутрішньої політики. Я також добре пам'ятаю Харківські угоди... Я пам'ятаю і закон Колесніченка-Ківалова. Я теж опирався, але і він був прийнятий. Я розумів, бачив - як крок за кроком нищиться Україна в Україні", - додав він.

Повний текст інтерв'ю з Андрієм Парубієм читайте тут.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики