Цензор.НЕТ

18.04.19 20:34

Турчинов запросив провідних міжнародних військових експертів взяти участь у реформуванні "Укроборонпрому"

Секретар РНБО України Олександр Турчинов разом із заступником Секретаря РНБО України, головою Міжвідомчої комісії з політики військово-технічного співробітництва та експортного контролю Сергієм Кривоносом провели зустріч з екс-командувачем армії США в Європі Беном Ходжесом і президентом "Potomac Foundation" Філіпом Карбером.

Під час зустрічі А. Турчинов розповів про рішення РНБО України реформувати оборонно-промисловий комплекс і підвищити рівень прозорості виконання державного оборонного замовлення, повідомляє Цензор.НЕТ. із посиланням на прес-службу РНБО.

Турчинов запросив провідних міжнародних військових експертів взяти участь у реформуванні Укроборонпрому 01
Турчинов запросив провідних міжнародних військових експертів взяти участь у реформуванні Укроборонпрому 02
Турчинов запросив провідних міжнародних військових експертів взяти участь у реформуванні Укроборонпрому 03

Секретар РНБО запросив екс-командувача армії США Бена Ходжеса і президента "Potomac Foundation" Філіпа Карбера, а також інших міжнародних експертів увійти до складу наглядової ради "Укроборонпрому", а "після його реформування і створення центрального органу державної влади з питань оборонпрому - в громадську раду при цьому органі".

Співрозмовники також обговорили питання інтенсифікації військово-технічного співробітництва між нашими країнами і залучення інвестицій в український ОПК.

"Нам необхідно прискорити реформування оборонного комплексу, його розвиток і модернізацію, адже без нових технологій, потужних інвестиційних ресурсів ми не зможемо ефективно протистояти агресору і виготовляти зброю нового покоління", - сказав Турчинов.

Турчинов запросив провідних міжнародних військових експертів взяти участь у реформуванні Укроборонпрому 04

У свою чергу, екс-командувач армії США в Європі Бен Ходжес і президент "Potomac Foundation" Філіп Карбер зазначили, що Україна вже пройшла дуже великий шлях у питанні реформування сектора безпеки та оборони. "Всі на заході це розуміють", - сказав Бен Ходжес. "НАТО потребує України так само, як і Україна потребує НАТО", - додав президент "Potomac Foundation".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики