Цензор.НЕТ

18.04.19 19:07

ЦВК переніс початок дебатів у студії НСТУ - тепер кандидати можуть приїхати в студію після стадіону

Центральна виборча комісія внесла зміни в положення, яке регламентує порядок проведення теледебатів за рахунок коштів державного бюджету між кандидатами, які вийшли у другий тур виборів Президента, змінивши час їх проведення на Суспільному телебаченні з 20:00 на 21:00.

ЦВК переніс початок дебатів у студії НСТУ - тепер кандидати можуть приїхати в студію після стадіону

Як передає Цензор.НЕТ, про це пише ЛБ.

За відповідне рішення проголосувало 15 членів ЦВК, проти - 1.

Раніше сьогодні ЦВК провів переговори з цього питання з Національною суспільною телерадіокомпанією (НСТУ) й уповноваженими представниками діючого Президента Петра Порошенка й актора Володимира Зеленського. За наданими ними комісії даними, дебати між Порошенком і Зеленським за рахунок їхніх виборчих фондів у Національному спортивному комплексі "Олімпійський" завершаться орієнтовно о 20:30 19 квітня.

Для можливості проведення дебатів на стадіоні ЦВК переніс час проведення теледебатів на Громадському ТБ. Вони проходитимуть у прямому ефірі впродовж 60 хвилин.

Нагадаємо, раніше голова ЦВК Тетяна Сліпачук заявляла, що не бачить підстав для внесення змін до постанови комісії, яка визначає порядок проведення теледебатів за рахунок коштів державного бюджету.

Раніше глава НСТУ Зураб Аласанія розповів про досягнуті домовленості про проведення дебатів кандидатів у президенти на НСК "Олімпійський".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики