Цензор.НЕТ

18.04.19 18:58

Посольство США прокоментувало справу Приватбанку: "Міжнародні партнери уважно стежитимуть за розвитком подій у цій сфері"

Націоналізація ПриватБанку була підтримана міжнародними партнерами України і сприяла посиленню ефективності та стабільності всієї банківської системи. Важливо, щоб влада продовжувала зусилля з відшкодування збитків від колишніх власників та пов'язаних сторін збанкрутілих банків.

Посольство США прокоментувало справу Приватбанку: "Міжнародні партнери уважно стежитимуть за розвитком подій у цій сфері"

Про це йдеться в заяві посольства США, опублікованому на його сайті, інформує Цензор.НЕТ.

В американському посольстві нагадали, що в 2016 році рішення уряду і НБУ націоналізувати ПриватБанк на вимогу колишніх власників "було єдиним ефективним методом захисту вкладників банку - українського народу і бізнесу - і стабільності фінансової системи".

"І хоча для цього необхідно було влити близько 160 млрд гривень коштів українських платників податків для відновлення платоспроможності банку, це забезпечило довгострокову життєздатність ПриватБанку, захистило гроші мільйонів українських громадян і зміцнило економічне здоров'я країни", - йдеться в повідомленні.

У посольстві США вітали реформу корпоративного управління ПриватБанку на чолі з незалежною наглядовою радою, а також трансформацію його бізнес-моделі, що вже призвело до посилення ефективності і стабільності всієї банківської системи.

"Важливо, що влада продовжує свої зусилля по відшкодуванню збитків від колишніх власників та пов'язаних сторін збанкрутілих банків. Міжнародні партнери України уважно стежитимуть за розвитком подій у цій сфері", - зазначили в посольстві США.

Нагадаємо, 18 квітня суд задовольнив позов Коломойського і визнав незаконною націоналізацію "Приватбанку". Текст рішення суд засекретив. НБУ і Мінфін оскаржуватимуть це рішення.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики