Цензор.НЕТ

18.04.19 19:50

Доповідь Мюллера: Росія втручалася у вибори в США, але команда Трампа не вступала в змову з Москвою

Міністерство юстиції США опублікувало відредаговану доповідь спеціального прокурора Роберта Мюллера про підсумки розслідування можливого втручання Росії в президентські вибори в США в 2016 році.

Доповідь Мюллера: Росія втручалася у вибори в США, але команда Трампа не вступала в змову з Москвою

Розслідування виявило, що Росія втручалася у вибори, але не знайшло доказів змови команди президента США Дональда Трампа. Про це заявив міністр юстиції США Вільям Барр, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "Укрінформ".

"Отже, підсумок. Після майже двох років розслідування, тисяч повісток, сотень ордерів та інтерв'ю зі свідками, спеціальний прокурор підтвердив, що російський уряд забезпечувало зусилля з незаконного втручання в президентські вибори 2016 року, але не підтвердив, що штаб Трампа або інші громадяни США перебували у змові (з російською стороною. - Ред.) в контексті цих зусиль", - зазначив Барр.

Він підкреслив, що спецпрокурор Мюллер не знайшов жодних ознак "змови" громадян США з російським урядом. Барр також вважає, що знайдених Мюллером і його командою доказів не вистачає, щоб вирішити, що президент перешкоджав правосуддю піл час розслідування.

Трамп відреагував на інформацію зі звіту з гумором. У своєму Facebook він опублікував картинку зі стилізованим під відомий серіал "Гра престолів" написом, проте замість назви серіалу там написано "Гру закінчено" на адресу "ненависників" і "радикальних лівих демократів". На зображенні також написано: "Нема змови. Нема перешкод".

Доповідь Мюллера: Росія втручалася у вибори в США, але команда Трампа не вступала в змову з Москвою 01

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики