Цензор.НЕТ

19.04.19 00:15

Контракту з лобістами в США у Зеленського немає, але є "усна домовленість або взаєморозуміння", - "Голос Америки". ДОКУМЕНТ

Компанія Signal Group Consulting, співпрацю з якою спростовують у Зеленського, згадала роботу на нього в офіційних документах. Контракт сторони ще не підписали, але збираються.

Контракту з лобістами в США у Зеленського немає, але є "усна домовленість або взаєморозуміння", - "Голос Америки". ДОКУМЕНТ

Співпраця між кандидатом у президенти України Володимиром Зеленським та американською компанією Signal Group Consulting заснована не на "формальному письмовому контракті, або листуванні між сторонами", а на "усній домовленості, або ж розумінні". На це вказує офіційне подання компанії Signal Group Consulting до Мін'юсту США, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Голос Америки".

Документ доступний на урядовому сайті FARA.gov відзначає, що на момент подання "контракт (між Зеленським та компанією - ред) перебуває у процесі узгодження".

Він містить зроблений від руки опис умов "усної домовленості або порозуміння".

"Контракт перебуває у процесі узгодження. Щойно його буде укладено (executed), Signal Group Consulting, LLC зробить доповнення до подання, та надасть укладений контракт. Плата: $60 000", - вписав у подання заявник.

Контракту з лобістами в США у Зеленського немає, але є усна домовленість або взаєморозуміння, - Голос Америки 01

Компанія у поданні описала свій вид діяльності, як "представництво, зв'язки з громадськістю, комунікації, цифрові послуги, дослідження та дорадчі послуги".

Вона перераховує наступні дії, "які впроваджуються, або пропонуються для впровадження" в інтересах Зеленського:

- Організація програми зустрічей з урядом та громадськістю;

- Представлення закордонного замовника та його команди американським ЗМІ;

- Сприяти інтерв'ю зі ЗМІ, зустрічам з дослідниками аналітичних установ та експертами;

- Надавати стратегічні поради щодо діяльності ЗМІ США та уряду.

Контракту з лобістами в США у Зеленського немає, але є усна домовленість або взаєморозуміння, - Голос Америки 02

У документі підтверджується, що до послуг американської компанії входитиме "підготовка та поширення інформаційних матеріалів": брошур, листів і телеграм.

Лобісти мають намір працювати в інтересах Зеленського з американськими держслужбовцями, законодавцями, державними службовцями США, законодавцями, урядовими установами, ЗМІ, освітніми групами.

Нагадаємо, раніше "Радіо Свобода" повідомила, що Зеленський найняв лобістську фірму Signal Group Consulting із Вашингтона, щоб поліпшити свій міжнародний імідж та організувати зустрічі членів свого штабу з чиновниками в США. Підтвердження цього журналісти отримали від представника фірми Джона Проктера. Зазначається, що Зеленський і партія "Слуга народу" заплатили Signal Group Consulting 60 тисяч доларів.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики