Цензор.НЕТ

19.04.19 08:08

Янукович дарував Манафорту банку чорної ікри вартістю 40 тис. дол., - звіт спецпрокурора США Мюллера

Екс-керівник кампанії Дональда Трампа Пол Манафорт розповів слідству, що після виборів у 2010 році Віктор Янукович подарував йому величезну банку чорної ікри вартістю до 40 тисяч доларів.

Янукович дарував Манафорту банку чорної ікри вартістю 40 тис. дол., - звіт спецпрокурора США Мюллера

Про це йдеться у звіті спецпрокурора Роберта Мюллера про втручання Росії в президентські вибори в США у 2016 році, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"28 липня 2016 року Килимник вилетів з Києва до Москви. Наступного дня він написав Манафорту запит про зустріч... В електронному листі з назвою "Чорна ікра" йшлося: "Я сьогодні зустрічався з тим хлопцем, який дав вам кілька років тому найбільшу банку чорної ікри. Ми обговорювали його історію близько 5 годин, і в мене є для вас декілька важливих повідомлень від нього", - йдеться у звіті.

Під "важливими повідомленнями", імовірно, йшлося про "мирний план", який передбачав створення автономної республіки на окупованому Донбасі на чолі з Януковичем задля збереження російського контролю над цією територією.

"Манафорт ідентифікував (під час допиту. - Ред.) "хлопця, який дав кілька років тому найбільшу банку чорної ікри" як Януковича. Він пояснив, що 2010-го року вони з Януковичем снідали і святкували вибори... Янукович подарував Манафорту велику банку чорної ікри, вартістю приблизно 30 чи 40 тисяч доларів", - йдеться у звіті.

Нагадаємо, у четвер, 18 квітня, Міністерство юстиції США виставило у відкритому доступі всі матеріали розслідування спецпрокурора США Роберта Мюллера про втручання Росії в президентські вибори в США.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики