Цензор.НЕТ

19.04.19 08:21

"Після того, що було зроблено за ці п'ять років, я на дебатах можу взагалі мовчати", - Зеленський

Кандидат у президенти Володимир Зеленський не думає про те, наскільки дебати з Петром Порошенком можуть вплинути на результати виборів.

"Після того, що було зроблено за ці п'ять років, я на дебатах можу взагалі мовчати", - Зеленський

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на РБК-Україна.

Відповідаючи на запитання, чи змінять дебати думку українців, Зеленський сказав: "Чесно кажучи, я про це не думаю".

"Це вибір людей. Дивіться в чому суть: вибір українського народу - це не слова. Я хочу ще раз про це сказати. Це вчинки. У когось вони зроблені, і ми бачимо результат. Моя думка чітка: у нас вкрали п'ять років, я так вважаю. Я не хочу зараз нікого обзивати, ображати, топити в болоті. Просто не хочу. Ось ці п'ять років. І на дебатах ми просто побачимо двох людей.

Після того, що було зроблено за ці п'ять років, я вважаю, що я можу взагалі мовчати. І маю виграти для того, щоб дати шанс країні. Якщо я не впораюся з цим шансом, я зубами триматися не буду", - сказав Зеленський.

Нагадаємо, кандидати досі жодного разу не спілкувалися перед камерами. Єдина їхня розмова відбулася телефоном в ефірі програми "Право на владу" на телеканалі "1+1".

Історія з публічними дебатами кандидатів почала розвиватися 3 квітня, коли кандидат у президенти Володимир Зеленський викликав президента Петра Порошенка на дебати на НСК "Олімпійський". Порошенко прийняв виклик Зеленського на дебати на "Олімпійському".

7 квітня Порошенко запросив Зеленського на дебати 14 квітня на НСК "Олімпійський". 8 квітня Зеленський заявив: "Мої дебати з Порошенком відбудуться 19 квітня на НСК" Олімпійський".

Порошенко також пообіцяв прийти на офіційні теледебати 19 квітня в студію "Суспільного".

14 квітня Петро Порошенко виступив на НСК "Олімпійський", відповівши на запитання журналістів. Володимир Зеленський на стадіон для проведення дебатів не з'явився.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики