Цензор.НЕТ

19.04.19 07:44

За підсумками голосування 31 березня майже чверть мільйона бюлетенів визнано недійсними, - глава ЦВК Сліпачук

За результатами дня голосування 31 березня майже чверть мільйона бюлетенів були визнані недійсними.

За підсумками голосування 31 березня майже чверть мільйона бюлетенів визнано недійсними, - глава ЦВК Сліпачук

Як інформує Цензор.НЕТ, про це на своїй сторінці у Facebook повідомила глава Центрвиборчкому Тетяна Сліпачук.

За її словами, причиною цього стали часом і незаконні дії громадян: "Бюлетені свідомо псували".

"Але це не прояв позиції. Це, фактично, образа великої кількості людей: працівників "Поліграф комбінату "Україна", які працювали навіть уночі, щоб вчасно надрукувати і запакувати, людей, які розвозили бюлетені, зрештою, членів дільничних комісій, які ці бюлетені отримали, видавали, а потім і рахували. Це наші співвітчизники, часом знайомі, родичі і друзі. Нагадаю також, що виготовлення бюлетенів відбувалося за кошт Державного бюджету, а це теж наші з вами гроші", - написала вона.

Також Сліпачук нагадала, що Законом "Про вибори Президента України" встановлено, що фотографування, відеофіксація в будь-який спосіб результатів волевиявлення виборців в кабіні для таємного голосування, а також демонстрація виборцем результатів волевиявлення у приміщенні для голосування забороняються. Тому дії деяких виборців, зокрема і політиків, під час дня голосування 31 березня, коли в мережі публікувалися фото бюлетенів з їхнім вибором чи привселюдно демонструвалися бюлетені у ДВК, - є порушенням таємниці голосування.

"Голосування чи неголосування за того чи іншого кандидата, прізвище якого є у виборчому бюлетені, - це особисте рішення кожного. Якщо ви все-таки прийшли на дільницю, то не порушуйте закон, а обдумано зробіть свій вибір", - резюмувала глава ЦВК.

За підсумками голосування 31 березня майже чверть мільйона бюлетенів визнано недійсними, - глава ЦВК Сліпачук 01

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики