Цензор.НЕТ

19.04.19 07:52

Наступного тижня Рада визначить дату розгляду закону про імпічмент Президенту, - Парубій

Голова Верховної Ради Андрій Парубій прогнозує, що наступного тижня може бути визначена можлива дата розгляду в парламенті законопроекту про імпічмент Президенту.

Наступного тижня Рада визначить дату розгляду закону про імпічмент Президенту, - Парубій

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "Укрінформ", про це спікер заявив в інтерв'ю телеканалу "Прямий".

"Очевидно, це рішення ми будемо приймати спільно (з керівниками депутатських фракцій. - Ред.) на Погоджувальній раді (22 квітня. - Ред.). Цього тижня ми будемо проговорювати, які саме з тих (запропонованих. - Ред.) законопроектів, по-перше, є готовими, погоджені комітетом, і будемо приймати рішення. І в понеділок я зможу озвучити це рішення на Погоджувальній раді або на брифінгу після Погоджувальної ради", - сказав Парубій.

За його словами, на сьогодні зареєстровано п'ять законопроектів про імпічмент.

"Звичайно, є фракції, які наполягають на тому, щоб це також було включено в пакет (законопроектів щодо реформування ВР. - Ред.), оскільки це також передбачає посилення контролюючої ролі парламенту та відповідальності", - сказав Парубій.

Як повідомлялося, Президент Петро Порошенко 8 квітня заявив, що закон про імпічмент Президенту потрібен і готовий до обговорення для напрацювання збалансованого документа.

Наступного дня заступник голови фракції "Блок Петра Порошенка" Серій Березенко у кулуарах ВР повідомив, що представники БПП увійдуть до робочої групи з розробки законопроекту про імпічмент.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики