Цензор.НЕТ

19.04.19 08:47

Представники Військово-морських сил США та України обговорили реформування кадрового забезпечення у ВМС ЗСУ, - Генштаб

В Одесі завершилася робоча зустріч представників 6-го флоту ВМС США з командуванням ВМС ЗС України. Представники 6-го флоту ВМС США і командування ВМС ЗС України обговорили питання шляху розвитку, реформування кадрового забезпечення у Військово-морських силах ЗС України.

Представники Військово-морських сил США та України обговорили реформування кадрового забезпечення у ВМС ЗСУ, - Генштаб

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє прес-центр Генерального штабу України у Facebook.

За даними відомства, розглядалися питання щодо заходів з утримання військовослужбовців на військовій службі за контрактом, засоби та способи мотивації з проходження служби, а також впровадження кадрового менеджменту, управління кар’єрою офіцерського та старшинського складу ВМС ЗС України.

Також повідомляється, що протягом робочої зустрічі американським колегам було презентовано програму стратегічного розвитку персоналу ВМС ЗС України "Військовий моряк - 2035 - професійність і компетентність (ПіК)".

За словами начальника управління персоналу - заступника начальника штабу ВМС ЗС України капітана 1 рангу Олександра Шевченка, від іноземних колег вони отримали слушні поради та доцільні рекомендації щодо запровадження цієї програми. Також він зазначив, що флоту потрібні професійні і компетентні кадри на конкретних посадах, адже Військово-морські сили ЗС України поповнюються сучасною технікою та озброєнням.

У свою чергу начальник штабу рекрутингової компанії ВМС США капітан 1 рангу Брент Ковер зазначив, що протягом робочого візиту вони спостерігали високі результати підготовки особового складу українського флоту і були вражені тим, як швидко трансформуються ВМС ЗС України відповідно до стандартів НАТО.

Представники Військово-морських сил США та України обговорили реформування кадрового забезпечення у ВМС ЗСУ, - Генштаб 01

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики