Цензор.НЕТ

19.04.19 10:18

Співпраця з компанією "Boeing" зміцнить потенціал Повітряних сил ЗСУ, - Турчинов

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов провів зустріч із Директором з питань оборони та космічної безпеки компанії "Boeing"Стенлі Прусінскі.

Під час зустрічі співрозмовники обговорили питання співпраці між українськими підприємствами оборонно-промислового комплексу та космічної галузі з компанією "Boeing", а також перспективи співробітництва у військово-технічній сфері, зокрема проекти оновлення винищувальної та штурмової авіації Збройних Сил України, повідомили Цензор.НЕТ у прес-службі РНБО.

Співпраця з компанією Boeing зміцнить потенціал Повітряних сил ЗСУ, - Турчинов 01
Співпраця з компанією Boeing зміцнить потенціал Повітряних сил ЗСУ, - Турчинов 02

За словами О. Турчинова, компанія "Boeing" є провідним підприємством в аерокосмічній галузі, "а її військові літаки та гелікоптери значно перевершують російські аналоги". "Ми зацікавлені в ефективній військово-технічній співпраці з компанією "Boeing", що значно зміцнить потенціал Повітряних сил ЗСУ", - наголосив Секретар РНБО України.

Окрім того, сторони розглянули питання співробітництва в галузі авіа- та ракетобудування. Своєю чергою, Стенлі Прусінскі висловив впевненість у перспективності довготривалого співробітництва. "Я завжди вважав Україну інтелектуальним та технічним двигуном у Східній Європі", - сказав він, додавши, що саме тому надзвичайно логічним буде налагодити довготривале співробітництво з Україною.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики