Цензор.НЕТ

19.04.19 10:51

Межигір'я заборгувало за електрику 13,6 млн гривень, постачальник звернувся до поліції

Компанія "ДТЕК Київські електромережі" хотіла обмежити постачання електроенергії в резиденцію, але не змогла цього зробити. Електриків не пустили до підстанції, яка живить "Межигір'я", "треті особи в камуфляжі".

Межигір'я заборгувало за електрику 13,6 млн гривень, постачальник звернувся до поліції

Компанія "ДТЕК Київські електромережі" звернулася до правоохоронних органів у зв'язку з незаконним споживанням електроенергії резиденцією "Межигір'я". Про це Цензор.НЕТ повідомляє з посиланням на прес-службу постачальника.

Згідно з повідомленням, національний парк "Межигір'я" заборгував 13,6 млн гривень за електроенергію, оскільки Агентство з розшуку та менеджменту активів (АРМА) протягом 11 місяців не уклало договір про постачання і розподіл електроенергії із жодною з енергопостачальних компаній і не має договору розподілу електричної енергії.

У "ДТЕК Київські електромережі" повідомляють, що неодноразово зверталися до АРМА з пропозицією укласти договір на розподіл електричної енергії, проте відповіді отримано не було.

Компанія хотіла обмежити подачу електроенергії в резиденцію, але не змогла цього зробити. Співробітників ДТЕК не пустили на підстанцію, яка розподіляє електроенергію для "Межигір'я", "треті особи в камуфляжі, які представлялися представниками ДО НПУ "Межигір'я".

Як раніше повідомляв Цензор.НЕТ, агентство з розшуку та менеджменту активів (АРМА) не може знайти для "Межигір'я" управителя. 16 квітня Агентство продовжило термін подачі документів на конкурс з управління резиденцією.

В АРМА зазначають, що потенційних керівників відлякують борги "Межигір'я".

Нагадаємо, 30 листопада 2017 року резиденція екс-президента "Межигір'я" перейшла у власність держави. Суд визнав недійсним договір про передачу Межигір'я в приватну власність.

З 29 травня 2018 року суд передав арештоване майно і резиденцію "Межигір'я" в управління АРМА.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики