Цензор.НЕТ

19.04.19 11:27

США і ЄС продовжать роботу з Україною незалежно від результату виборів

США і Європейський Союз продовжать співпрацю з Україною незалежно від результату президентських виборів, другий тур яких заплановано на 21 квітня, заявляють посол США в Україні Марі Йованович і глава представництва Європейського Союзу в Україні Х’юг Мінгареллі.

США і ЄС продовжать роботу з Україною незалежно від результату виборів

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

"Уряд США продовжуватиме співпрацювати з будь-яким кандидатом, якого оберуть українці президентом. Ми продовжуватимемо працювати над тими речами, які важливі як для українського народу, так і для США, а саме: успішне вирішення конфлікту на сході, економіка, що процвітає, і повага урядом всіх громадян відповідно до закону", - сказала М.Йованович, виступаючи перед короткотерміновими спостерігачами ENEMO на другому турі президентських виборів в Україні в п'ятницю.

Вона зазначила, що перший тур виборів минув на конкурентній основі, вільно від жорстокості та нелегітимних процесів "Сподіваємося, що в неділю така позитивна тенденція продовжиться", - додала посол.

Своєю чергою Х.Мінгареллі підтримав свою колегу: "В Європейському Союзі ми продовжуватимемо підтримувати український народ незалежно від результату виборів для того, щоб просувати демократію, модернізацію України та євроінтеграцію".

Він також наголосив на важливості того, що з результатами першого туру президентських виборів погодилися всі кандидати.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики