Цензор.НЕТ

19.04.19 11:50

Дебати між Порошенком і Зеленським почнуться на НСК "Олімпійський" 19 квітня о 19:00, - "Суспільне"

Передвиборчі дебати між кандидатами в президенти України Петром Порошенком і Володимиром Зеленським почнуться на НСК "Олімпійський" (Київ) о 19:00 19 квітня.

Дебати між Порошенком і Зеленським почнуться на НСК "Олімпійський" 19 квітня о 19:00, - "Суспільне"

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

Водночас, відповідно до закону "про вибори президента" України, національні дебати мають відбутися в студії "Суспільного телебачення" 19 квітня і тривати 60 хвилин безперервного ефірного часу, а зустріч між кандидатами на "Олімпійському" офіційно трактується як передвиборча дискусія і оплачується штабами кандидатів.

До того ж Суспільний мовник ухвалив рішення, що буде відповідати за режисерське забезпечення та художнє керівництво ефіру зустрічі кандидатів у президенти України на НСК "Олімпійський". "Штаби вирішили, що рівність доступу до ефіру кожного кандидата може забезпечити тільки Суспільний мовник", - пояснили в Суспільному ТБ.

Голова правління ПАТ "Національна суспільна телерадіокомпанія України" (НСТУ) Зураб Аласанія розповів, що штаби кандидатів домовилися щодо 6 позицій і не домовилися щодо 4.

"1. Трибуни ділять не уздовж, а впоперек. 2. Символіку партій не використовують. 3. Артистів із піснями запускають по черзі. 4. Квитки ділять навпіл і поширюють кожен свої. 5. Час початку концертів: 16:00. 6. Час початку "дебатів": 19:00", - повідомив він 17 квітня ввечері.

Дискусійними станом на 17 квітня залишалися питання щодо кількості запитань - по три чи по чотири; ім'я ведучого; одна ПТС чи дві; і "віддавати одну трансляцію всім каналам чи кожен штаб веде свою зйомку і віддає своїм каналам".

З.Аласанія також наголосив, що "Суспільне" продовжує дотримуватися закону і здорового глузду: змістовні дебати мають відбутися в студії НСТУ 19 квітня".

Спочатку ініціатором зустрічі на НСК "Олімпійський" о 19:00 19 квітня виступив штаб В.Зеленського. Штаб П.Порошенка ініціював зустріч на "Олімпійському" 14 квітня, проте В.Зеленський на неї не з’явився. Пізніше П.Порошенко пообіцяв прийти на НСК "Олімпійський" 19 квітня для участі в дебатах із В.Зеленським.

У вівторок, 16 квітня, виборчі штаби П.Порошенка та В.Зеленського підписали тристоронню угоду з НСК "Олімпійський" про оренду стадіону ввечері 19 квітня.

У штабі В.Зеленського після цього повідомили про відкриття броні безкоштовних квитків для своїх прибічників, що хочуть прибути на "Олімпійський", на спеціально створеному для цього сайті. Нині на сайті повідомляється: "На жаль, усі квитки вже продані".

У штабі П.Порошенка закликали свої прибічників, що хочуть прибути на "Олімпійський", заповнити в інтернеті анкети. "У зв'язку з посиленими заходами безпеки глядачів допускатимуть на стадіон за попередньою реєстрацією. Для охочих підтримати нашого кандидата буде організовано безкоштовні автобуси з регіонів", - повідомили в штабі.

18 квітня Центральна виборча комісія України перенесла час початку теледебатів кандидатів у президенти в студії "Суспільного" з 20:00 на 21:00 п'ятниці 19 квітня. Днем раніше з відповідним зверненням до ЦВК звернувся представник штабу П.Порошенка. Водночас у штабі В.Зеленського поки що не підтвердили участі кандидата в передбачених законом теледебатах.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики