Цензор.НЕТ

19.04.19 15:01

У мене враження, що Зеленський виник на противагу Вакарчуку, - Паніотто

Перед виборами різні політичні сили вставляли в соціологічні опитування прізвища різних зірок шоу-бізнесу. Спрацювало ім'я Володимира Зеленського як противага Святославу Вакарчуку.

У мене враження, що Зеленський виник на противагу Вакарчуку, - Паніотто

Про це в інтерв'ю Цензор.НЕТ сказав генеральний директор Київського міжнародного інституту соціології Володимир Паніотто.

"У мене таке враження, що Зеленський виник на противагу Вакарчуку, бо у рейтинги почали ставити Вакарчука. Різні політичні сили вставляли кого завгодно. Вставляли Олега Винника, наприклад, але це не спрацювало. А Зеленський спрацював. Перед кожними виборами вони шукають популярних людей, яких можна було б залучити до своєї політичної сили. Я не можу сказати, хто першим вставив Зеленського, тому що більшість досліджень не публікуються. Публікується 1% з того, що було проведено.

До речі, є смішний міф, і про це мені часто пишуть, що наші дані збігаються з результатами, тому що ми самі розкручуємо людей, бо включаємо їх у рейтинги. От включили Зеленського - і він виграв перший тур виборів. Але ми роками вставляємо у списки деякі прізвища і у них як було 0,5%, так і є досі", - розповів він, відповідаючи на запитання, чи може позиція Святослава Вакарчука вплинути на рейтинг партії "Слуга народу" на парламентських виборах.

На думку глави КМІС, враховуючи різницю електорату Зеленського, його рейтинг впаде швидше, ніж у Порошенка:

"Не треба бути соціологом, щоб бачити, що люди, які підтримують Зеленського, з багатьох питань мають протилежні думки. І тому кожне конкретне висловлювання призведе до втрати частини електорату. Скажімо, НАТО, він говорить, що буде референдум, а люди люблять, щоб з ними радилися...

Звичайно, з ним (Зеленським. - Ред.) розчарування буде ще скоріше, тому що, працюючи як президент, він буде змушений озвучувати свою позицію. Тому рейтинг у нього впаде, але невідомо якими темпами і чи встигне він свою велику партію провести до парламенту".

Повний текст інтерв'ю читайте ТУТ.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики