Цензор.НЕТ

19.04.19 11:57

Порошенко за тиждень витратив на передвиборчу агітацію 97 млн ​​грн, Зеленський - 50,4 млн, - НАЗК

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) затвердило аналіз проміжних фінансових звітів про надходження та використання коштів виборчих фондів кандидатів на пост президента України за період з 7 по 13 квітня 2019 року.

Порошенко за тиждень витратив на передвиборчу агітацію 97 млн ​​грн, Зеленський - 50,4 млн, - НАЗК

Про це Цензор.НЕТ повідомляє з посиланням на прес-службу НАЗК.

В аналізі зазначається, що протягом звітного періоду виборчий фонд П.Порошенка був сформований за рахунок власних коштів кандидата на пост президента України (99,9 млн грн).

"Для фінансування передвиборчих агітаційних заходів та матеріалів передвиборчої агітації використано майже 97 млн грн, кошти виборчого фонду було використано на цілі, передбачені Законом", - наголошується в повідомленні.

Виборчий фонд В.Зеленського в період з 7 по 13 квітня сформований лише за рахунок коштів політичної партії (44,6 млн грн).

"Для фінансування передвиборчих агітаційних заходів та матеріалів передвиборчої агітації використано 50,43 млн грн (були використані кошти, які надійшли з накопичувального рахунку на поточний, залишки коштів на поточному рахунку станом на початок звітного періоду та сума повернення коштів виконавцем за укладеним у попередньому звітному періоді договорі). Кошти виборчого фонду було використано на цілі, передбачені Законом", - наголошується в прес-релізі НАЗК.

Фінансові звіти перевірялися на відповідність порядку надання та повноту заповнення, відповідність звітних даних інформації, отриманої від банків, на відповідність обмежень у здійснення внесків, зокрема щодо наявності податкового боргу в суб'єкта, який здійснює внесок.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики