Цензор.НЕТ

19.04.19 12:57

Найманка окупантів здалася поліцейським у Бахмуті

32-річна мати чотирьох дітей працювала у терористів кухарем і чергувала на КПП. Вона виїхала на підконтрольну територію в пошуках кращого життя і сама прийшла в оперативно-розшуковий відділ.

Найманка окупантів здалася поліцейським у Бахмуті

Зараз слідчі перевіряють діяльність жінки в лавах бойовиків, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на поліцію Донецької області.

"Поліцейські з’ясували, що у 2015 році вдень вона працювала кухаркою, а вночі - несла службу на КПП в адміністративній будівлі 3-ї мотострілкової бригади в м. Єнакієве", - йдеться в повідомленні.

Роботу кухарки жінці запропонував співмешканець, який уже служив у лавах бойовиків. У 2016 році жінка покинула службу, попри те, що інших варіантів працевлаштування в неї не було.

Через знайомих колишня найманка дізналася про надану державою можливість звільнитися від відповідальності, добровільно здавшись правоохоронцям, і залишила окуповану територію.

Після того, як слідчі переконаються, що жінка не скоювала тяжких злочинів проти мирного населення, вона може бути звільнена від покарання за ч. 6 ст. 260 Кримінального кодексу України, повідомляють у поліції.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики