Цензор.НЕТ

19.04.19 13:20

"Медведчук, як і раніше, працює і докладає неабияких зусиль": у Кремлі прокоментували пропозицію про угоду Путіна із Зеленським

Прес-секретар глави російської держави Дмитро Пєсков заявив, що зусилля кума Путіна Віктора Медведчука, зокрема спрямовані на звільнення українських моряків, беруться Кремлем до уваги.

"Медведчук, як і раніше, працює і докладає неабияких зусиль": у Кремлі прокоментували пропозицію про угоду Путіна із Зеленським

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

На запитання українського журналіста, якою була реакція Москви на зусилля В.Медведчука, Д. Пєсков відповів: "Його зусилля беруться до уваги, поки більше сказати нічого".

Прес-секретар президента РФ нагадав, що "поки триває слідство, ступінь їхньої провини може і має встановити суд".

Д.Пєсков назвав передчасним питання про можливість повернення моряків в Україну для відбування там покарання.

"Про це передчасно говорити. Але законом передбачається можливість різних юридичних процедур", - сказав він.

На запитання, чи є В.Медведчук посередником у справах між Києвом і Москвою, прес-секретар президента констатував, що В.Медведчук, "дійсно, займається питаннями повернення та обміну утримуваних осіб і в цьому плані виявляє велику активність".

"Ми вже говорили, що нещодавно він був у Москві і мав тут контакти щодо питання звільнення українських моряків, які порушили кордони РФ. У цьому плані він, як і раніше, працює і докладає неабияких зусиль для врегулювання безлічі існуючих (між Росією і Україною) гуманітарних питань", - сказав Пєсков.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики