Цензор.НЕТ

19.04.19 13:37

"Не дамо перетворити Україну на Малоросію", - Порошенко закликав своїх прихильників підтримати його на дебатах на "Олімпійському"

Президент України Петро Порошенко закликав своїх прихильників прийти дебати кандидатів у президенти на НСК "Олімпійський", а також у фан-зону на Троїцькій площі біля стадіону ввечері в п'ятницю, 19 квітня.

Про це він написав на своїй сторінці у Фейсбуці, передає Цензор.НЕТ.

"Ми маємо зберегти та захистити Україну! 19 квітня потребую вашої підтримки на дебaтах на НСК "Олімпійський". Розумію, що всіх бажаючих стадіон не вмістить, тому збираємося у фан-зоні на Троїцькій площі о 18:00, щоб чітко заявити про незмінність нашого євроатлантичного курсу", - написав Порошенко.

"Не дамо перетворити Україну на Малоросію!" - додав він.

Не дамо перетворити Україну на Малоросію, - Порошенко закликав своїх прихильників підтримати його на дебатах на Олімпійському 01
Не дамо перетворити Україну на Малоросію, - Порошенко закликав своїх прихильників підтримати його на дебатах на Олімпійському 02

Як раніше повідомляв Цензор.НЕТ, дебати між кандидатами в президенти почнуться сьогодні, 19 квітня, о 19:00 на НСК "Олімпійський".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики