Цензор.НЕТ

19.04.19 14:34

Глава Окружного адмінсуду Вовк звинуватив Порошенка в тиску на судову владу

Вовк вважає незаконним доручення Порошенка Мін'юсту прискорити "перезапуск" Окружного адмінсуду, а СБУ та ГПУ - вивчити підстави для відкриття провадження за прийняття неправосудного рішення.

Глава Окружного адмінсуду Вовк звинуватив Порошенка в тиску на судову владу

Про це Павло Вовк написав у Facebook, повідомляє Цензор.НЕТ.

"Як голова "нереформованого" суду не можу залишитись осторонь заяв керівництва держави, яке вчора закликало прискорити кваліфікаційне оцінювання суддів для того, щоб перезапустити Окружний адміністративний суд міста Києва, який ухвалив рішення щодо "Приватбанку"", - написав Вовк.

Вовк назвав неправомірною заяву Порошенка про необхідність прискорити кваліфікаційну оцінку суддів і доручення СБУ і ГПУ відкрити справи проти суддів, які ухвалили рішення про незаконність націоналізації банку.

"По-перше, хочу подякувати за добру фіксацію власних, як на мене, неправомірних дій. Це завжди полегшує процес притягнення до відповідальності "авторів" таких заяв. Ці висловлювання, особливо поки судове рішення не набрало законної сили, - це фактично погроза одним суддям та своєрідний сигнал іншим, які здійснюватимуть його перегляд і що в перспективі на них очікує. Вважаю, що колегам слід звернутися в правоохоронні органи, а також до Вищої ради правосуддя з повідомленням про втручання в їхню діяльність", - зазначив голова Окружного адмінсуду.

Нагадаємо, Окружний адмінсуд Києва 18 квітня 2019 року за позовом Коломойського визнав націоналізацію банку незаконною.

Нацбанк і Мінфін заявили, що подадуть апеляцію після офіційного оприлюднення рішення суду і впевнені у своїй правоті.

Увечері 18 квітня президент скликав термінове засідання РНБО щодо ситуації з "Приватбанком". На ньому глава держави доручив Міністерству юстиції прискорити "перезапуск" Окружного адміністративного суду Києва. А СБУ та ГПУ - оцінити підстави для порушення кримінального провадження за неправосудне рішення.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики