Цензор.НЕТ

19.04.19 14:52

Команда Зеленського відмовилася проводити дебати всередині стадіону серед людей, - Герасимов

Команда Порошенка пропонувала провести дебати всередині стадіону: серед людей, два мікрофони і ведучий

Команда Зеленського відмовилася проводити дебати всередині стадіону серед людей, - Герасимов

Про це розповів голова фракції БПП у Верховній Раді Артур Герасимов, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Прямий.

"Від самого початку пропозиція команди Порошенка була в дебатах всередині стадіону, серед людей: два мікрофони, ведучий і дебати по суті. І сьогодні ви вже чули наше звернення до команди Зеленського повернутися до цього формату дебатів серед людей. Ми звернулися до команди Володимира Зеленського не боятися людей, дебатувати серед них всередині стадіону. І ми звернулися до МВС з проханням забезпечити безпеку під час цих дебатів. Крім цього, я особисто контактував з представниками штабу Володимира Зеленського сьогодні щодо цього питання і вони відмовилися проводити дебати серед людей, по суті, всередині стадіону", - розповів Герасимов.

"Як безпосередній учасник переговорної групи з командою Володимира Зеленського стосовно організації формату дебатів на НСК "Олімпійський", хотів би сказати, що із самого початку наша команда пропонувала організувати ці дебати всередині стадіону серед людей, але почали відбуватися незрозумілі речі та затягування", - розповів Герасимов.

"Але ж дебати - це не шоу. Ми хотіли б підтвердити, що ми пропонуємо команді Володимира Зеленського повернутися до організації дебатів всередині стадіону, серед людей, серед відкритої фан-зони. Два мікрофони, ведучий і дебати по суті. Шоу нехай залишаються на сценах, а країна хоче почути, який вигляд матиме її майбутнє. Від одного і від іншого кандидатів. Ми звертаємось до команди Володимира Зеленського, а також до представників МВС організувати безпеку громадян на час організації дебатів всередині стадіону", - наголосив Герасимов.

Як раніше повідомляв Цензор.НЕТ, дебати між кандидатами в президенти почнуться сьогодні, 19 квітня, о 19:00 на НСК "Олімпійський".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики