Цензор.НЕТ

19.04.19 16:21

Дебати Зеленського і Порошенка покажуть понад 20 зарубіжних каналів

Сигнал трансляції буде відкритим, і його вільно зможуть брати і використовувати всі канали. Відкритим залишається питання про те, чи мають платити за таку трансляцію кандидати.

Дебати Зеленського і Порошенка покажуть понад 20 зарубіжних каналів

Президентські дебати на "Суспільному" і на стадіоні НСК "Олімпійський" матимуть відкритий сигнал, який спокійно зможуть приймати всі канали. Про це голова правління Національної суспільної телерадіокомпанії України (НСТУ) Зураб Аласанія повідомив у коментарі телеканалу "112 Україна", інформує Цензор.НЕТ.

Понад 20 зарубіжних каналів будуть транслювати дебати.

"Сигнал буде відкритим. Понад 20 зарубіжних каналів транслюватимуть. Сигнал відкрито ЦКУ, це такий центр, який роздає сигнали РТ, там буде зведено всі сигнали – і зі стадіону, і з "Суспільного". Сигнал спокійно зможуть приймати всі канали", - зазначив Аласанія.

Проте залишаються певні труднощі з трансляцією зі стадіону - такі дебати розцінюються як політична агітація та мають бути оплачені зі штабів кандидатів.

"Немає впевненості, що це просто зійде з рук. Зарубіжним спокійно, а нашим – питання. У законі зазначено тільки про сигнал офіційних дебатів, там вони мають робити це безкоштовно. А з публічною дискусією на стадіоні питання ще стоїть. Чим ризикують канали? Наприклад, штрафами від Нацради з питань телебачення і радіомовлення або від ЦВК", - зазначив Аласанія.

Дебати за участю двох кандидатів у президенти - Володимира Зеленського та Петра Порошенка - відбудуться на НСК "Олімпійський" сьогодні ввечері о 19:00 годині. Після цього відбудуться дебати на "Суспільному" о 21:00.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики