Цензор.НЕТ

19.04.19 22:09

Філатов вручив першим переможцям міської акції "Дніпро - простір чистоти" сертифікати на 8 млн грн

У Дніпрі підбили перші підсумки акції "Дніпро - простір чистоти".

Філатов вручив першим переможцям міської акції "Дніпро - простір чистоти" сертифікати на 8 млн грн

Загальноміську естафету з прибирання дворів та садиб почали з ініціативи мера Бориса Філатова. За перший рік існування вона об'єднала близько 6,5 тисячі городян. Зараз у мерії оголосили новий етап безстрокової акції "Дніпро - простір чистоти", тому дніпрян закликають приєднатися до ініціативи і скористатися можливістю отримати кошти на реалізацію проектів для своїх будинків, повідомляє Міськрада.

Минулого року в різних районах Дніпра провели близько сотні суботників.

"Ця акція буде безстроковою. Тому запрошую всіх до участі. Я завжди говорив, що у багатьох, на жаль, рідне місто чи навіть рідна країна закінчуються на порозі власного будинку. Щоб зробити життя кращим і комфортнішим, потрібно об'єднувати зусилля влади і суспільства. Якими б не були досягнення децентралізації і нехай як ефективно працює влада, без людей нічого не буде. Є велика кількість завдань і проблем, які накопичувалися десятиліттями. Для їхнього вирішення недостатньо зусиль комунальних служб чи мера - при будь-якому бюджеті в будь-якій країні світу. Успішні країни, в яких люди проявляють свою громадянську позицію. Де живуть небайдужі люди, там - успіх", - сказав Борис Філатов під час нагородження перших переможців акції "Дніпро - простір чистоти" 19 квітня.

Найкращими стали будинки, де відбулися масові та ефективні суботники. Місцеві жителі виявили більше активності і працювали згуртовано і злагоджено. Вони об'єднали роботу і змістовне дозвілля: звучала музика, були розваги для дітей, працювала польова кухня.

Жителі цих будинків-учасників отримали грошові премії на загальну суму 8 млн грн. Перемогу розділили представники будинків №22, № 5Д, № 5е, № 5К, № 5Л, № 5Н, № 5П, № 5Т на житловому масиві Покровський, а також будинки на вулиці Максима Дія, 5 (3 млн грн). У списку найкращих також мешканці будинку №22 на вул. Велика Дієвська (1,5 млн грн), будинки №28, що на житловому масиві Тополя-2 (1,8 млн грн), будинків №22А, №24, №24А по проспекту Богдана Хмельницького, а також будинки № 2 на вулиці Гавриленка (1,7 млн ​​грн).

За виграні кошти городяни зможуть заасфальтувати внутрішньоквартальні дороги, облаштувати місця для паркування, поставити лавки, спортивні та дитячі майданчики. Які роботи з благоустрою згаданих прибудинкових територій необхідно провести, пропонували самі люди.

Мешканка одного з будинків-призерів, який на житловому масиві Покровський, Валентина Шевченко розповідає: їхній двір великий і дружний, тому на прибирання виходять вже не вперше. Жінка зізнається, що на такий виграш не розраховувала, і тепер просто вражена. Зараз разом зі своєю командою вона планує зібрати нараду - щоб якомога швидше почати втілювати задумане.

"Я справді шокована. Мене вже чекають, ми дуже раді. У нас багато планів. Робити дитячі майданчики, огорожі для клумб, оновимо доріжки, паркування, альтанки, поставимо урни, лавочки. Думаю, візьмемо участь в акції ще раз. Обов'язково, але не цього року", - розповіла Валентина Шевченко.

Щоб приєднатися до загальноміської акції "Дніпро - простір чистоти", необхідно заповнити заявку на сайті міськради.

Всі подробиці можна отримати, звернувшись в єдину гарячу лінію: +38 (056) 732 12 12; +38 (095) 732 12 12; +38 (096) 732 12 12; +38 (073) 732 12 12.

Крім цього, всіх учасників акції "Дніпро - простір чистоти" забезпечують необхідним інвентарем. Їм видають граблі, мітли, лопати, совки, віники, рукавички, відра, фарбу і пензлі. Комунальники Дніпра також допомагають, наприклад, зі зварювальними роботами та обрізанням аварійних дерев. Після прибирання все сміття вивозять спеціальною технікою.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики