Цензор.НЕТ

20.04.19 00:08

На інженерне облаштування кордону з Росією цього року вже виділено 60 млн грн, - Держприкордонслужба. ФОТОрепортаж

З настанням сприятливих погодних умов відновилися роботи з інженерно-технічного облаштування українсько-російського кордону. Заходи відбуваються на кордоні з Росією в Сумській, Луганській, Харківській і Чернігівській областях.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу ДПСУ.

На інженерне облаштування кордону з Росією цього року вже виділено 60 млн грн, - Держприкордонслужба 01

Роботи здійснюються з обладнання систем відеоспостереження та контролю, влаштуванню загороджень, прокладаються переходи через складні або нестандартні ділянки місцевості. Також виконуються роботи з коректування проектних рішень, реконструкції, будівництва та облаштування об'єктів. Крім того, проводиться розробка проектно-кошторисної документації з інженерно-технічного облаштування державного кордону в межах Сумської області.

На інженерне облаштування кордону з Росією цього року вже виділено 60 млн грн, - Держприкордонслужба 02

З початку року вже облаштовано понад 25 кілометрів протитранспортних ровів, 6,4 км загороджень зі спіралі типу "Єгоза", понад 6 км рокадної дороги і кілька переходів через складні ділянки.

Всього на 2019 рік передбачено виділення з бюджету 400 млн гривень, з яких вже профінансовано майже 60 млн гривень.

На інженерне облаштування кордону з Росією цього року вже виділено 60 млн грн, - Держприкордонслужба 04

Усього впродовж 2015-2018 років на реалізацію Плану було виділено 1,3 млрд грн, що дозволило обладнати і оснастити 4 комплекси відеоконтролю і сигналізації, майже 340 км протитранспортних ровів, 250 км рокадної дороги, провести реконструкцію 5 прикордонних підрозділів, обладнати достатню кількість опорних пунктів і придбати технічні засоби для дистанційного контролю. В даний час План реалізовано орієнтовно на 35%, що є адекватним рівню фінансування.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики