Цензор.НЕТ

19.04.19 23:54

Венедіктова, що відповідає в команді Зеленського за реформу судової влади, провалилася на іспиті до Верховного Суду, - ЧЕСНО

Ірина Венедіктова, яка в команді Зеленського займатиметься реформою судової влади, вибула з конкурсу до Верховного Суду за результатами іспиту.

Венедіктова, що відповідає в команді Зеленського за реформу судової влади, провалилася на іспиті до Верховного Суду, - ЧЕСНО

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє ініціатива ЧЕСНО. Фільтруй суд.

"Реформою судової влади в команді Зеленського займатиметься юрист, який вибув із конкурсу до Верховного Суду 2016-2017 років, - Венедіктова Ірина Валентинівна. Нагадаємо, що за результатами конкурсу, Венедіктова отримала менше, ніж мінімально допустимий бал за результатами іспиту", - йдеться в заяві.

Нагадаємо, вчора, 18 квітня, була представлена ​​команда кандидата в президенти Володимира Зеленського. Також, 25 лютого Венедіктова представляла кандидата в президенти Зеленського під час поїздки представників штабів до Брюсселю.

Під час представлення Ірина Венедіктова заявила, що всі вакансії в судах будуть швидко і якісно заповнені. Також, за даними ЗМІ, буде перезавантажена Вища кваліфікаційна комісія суддів, буде проведено відбір на професіоналізм і доброчесність.

Венедіктова Ірина - доктор юридичних наук, професор, завідувач кафедри цивільно-правових дисциплін, член редакційної колегії низки журналів, Віце-президент Фонду медичного права та біоетики України, Голова спеціалізованої вченої ради юридичного факультету, суддя третейського суду у медичних справах.

З 2005 року працювала завідуючою кафедри цивільно-правових дисциплін юридичного факультету Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна. В юридичній фірмі "Arbitis" працює як радник з питань юридичного аудиту в угодах щодо злиття і поглинання. (Однак в декларації кандидата інформація з цього приводу відсутня). Чоловік Венедіктової - Денис Колесник - співробітник кіберполіції. У своїй декларації він не вказав машини, які задекларувала його дружина.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики