Цензор.НЕТ

19.04.19 17:22

Вечір дебатів: оприлюднено повний розклад телетрансляції обох дебатів - на НСК "Олімпійський" і на "Суспільному"

Дискусія розпочнеться о 19:00 на стадіоні, продовжитися повинна в студії "Суспільного" мовника, а закінчитися може опівночі.

Вечір дебатів: оприлюднено повний розклад телетрансляції обох дебатів - на НСК "Олімпійський" і на "Суспільному"

Розклад телетрансляції вечірніх подій за участю кандидатів Володимира Зеленського та Петра Порошенка опублікувала на своїй сторінці в Facebook телеведуча Мирослава Барчук, інформує Цензор.НЕТ.

"О 19.00 - початок трансляції зі НСК "Олімпійський".

О 20.00, коли все закінчиться, ми повертаємося в студію "Зворотного відліку". Ведучі Павло Казарін і я. Журналісти, експерти, редактори видань – вже в студії. Гість студії Андрій Парубій. Ділимось враженнями від дійства на Олімпійському. Далі говоримо про те, що буде після президентських виборів. Хто зацікавлений у дочасних парламентських виборах? Які перспективи Закону про мову і Закону про імпічмент. Та багато іншого.

Динамічна розмова у форматі "Зворотного відліку". 30 сек на запитання, 60 сек. на відповідь", – написала Барчук.

Початок Національних дебатів  заплановано в на 21:00, вони триватимуть 60 хвилин.

"Якщо Володимир Зеленський, не прийде, як заявляв його штаб, а Петро Порошенко прийде, ми запропонуємо Президенту замість години агітації відповісти на запитання громадських активістів та лідерів суспільної думки у рамках флешмобу "Є питання" (це спільна ініціатива Громадського, "Української правди" та Руху "Чесно"). Він матиме право вибрати форму агітації.

Якщо прийдуть обидва кандидати, ми щасливі і готові до повноцінних Національних дебатів", – поділилась планами журналістка.

"О 22.20 – початок "Зворотного вiдлiку". Ведемо знову разом з Павлом Казаріним. Ми розраховуємо, що кандидат/кандидати у Президенти залишаться у нас до півночі (запрошували обох). Питання і відповіді у жорсткому динамічному форматі", - підсумувала Барчук.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики