Цензор.НЕТ

19.04.19 23:06

Суд зобов'язав стягнути з заводу "Укроборонпрому" понад 2 млн гривень на користь російської "МіГ"

У Хмельницькій області суд задовольнив позовні вимоги російської літакобудівної корпорації "МіГ" і зобов'язав стягнути з українського заводу "Красилівський агрегатний завод", що входить до складу "Укроборонпрому", понад 5 млн рублів (2 млн 099 тис. 458 гривень).

Суд зобов'язав стягнути з заводу "Укроборонпрому" понад 2 млн гривень на користь російської "МіГ"

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу "Укроборонпрома".

"Господарський суд Хмельницької області підтримав країну-агресора в судовому спорі між "Красилівським агрегатним заводом", що входить до складу "Укроборонпрому", та "Российской самолетостроительной корпорацией "МиГ". Український суд повністю задовольнив позовні вимоги російської компанії та присудив стягнути з українського підприємства понад 5 млн рублів на користь російської компанії ", - йдеться в повідомленні.

Підкреслюється, що рішення суду повністю суперечить Указу Президента України № 82/2019 про введення в дію рішення РНБО від 19 березня 2019 року "Про застосування, скасування та внесення змін до персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)".

Вказаним Указом АТ "Российская самолетостроительная корпорация "МиГ", було включено до списку юридичних осіб щодо яких застосовуються обмежувальні заходи (санкції), відповідно до вимог Закону України "Про санкції".

Держконцерн "Укроборонпром" буде оскаржувати рішення Господарського суду Хмельницької області у суді вищої інстанції".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики