Цензор.НЕТ

20.04.19 08:53

Податківці ліквідували в Києві конвертаційний центр із обігом 120 млн грн. ФОТОрепортаж

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Києві спільно з працівниками Головного слідчого управління Національної поліції України припинили діяльність конвертаційного центру, через який протягом 2018-2019 років було проконвертовано близько 120 млн грн.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу ДФС.

Податківці ліквідували в Києві конвертаційний центр із обігом 120 млн грн 01

У межах розслідування кримінального провадження за ч. 5 ст. 191, ч. 3 ст. 212 КК України було встановлено ​​групу осіб, які надавали підприємствам реального сектора економіки послуги з формування незаконного податкового кредиту та переведення безготівкових коштів у готівку.

Для реалізації злочинних намірів фігуранти створили (зареєстрували) та придбали корпоративні права низки транзитно-конвертаційних СГД.

Надалі підприємств реального сектору економіки переказували безготівкові кошти на рахунки підконтрольних фігурантам підприємств за нібито придбані товарно-матеріальні цінності (роботи, послуги).

Податківці ліквідували в Києві конвертаційний центр із обігом 120 млн грн 02

Гроші знімалися готівкою в столичному філіалі одного з банків і разом із підробленими первинними документами поверталися замовникам конвертації за винятком 10-12,5%, які були винагородою зазначеній групі осіб за надання незаконних послуг.

Таким чином протягом 2018-2019 років було проконвертовано близько 120 млн грн.

Податківці ліквідували в Києві конвертаційний центр із обігом 120 млн грн 04

За результатами санкціонованих обшуків, проведених в офісних приміщеннях, за місцем проживання фігурантів та в їхніх автомобілях, із незаконного обігу вилучено готівку в національній та іноземній валютах в еквіваленті 822 тис. 650 грн, печатки та банківські картки підконтрольних фігурантам фірм, їхні реєстраційні та фінансово-господарські документи, чорнові записи, а також електронні носії інформації, мобільні телефони та комп'ютерну техніку.

Триває слідство.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики