Цензор.НЕТ

19.04.19 23:41

Виборці, які прийдуть на дільницю до 20:00, зможуть проголосувати, - глава ЦВК Сліпачук

Згідно із законом за 5 хвилин до закриття дільниць усіх, хто не встиг проголосувати, запрошують всередину. Але перебувати на території дільниці можна тільки впродовж часу, необхідного для отримання бюлетеня та голосування.

Виборці, які прийдуть на дільницю до 20:00, зможуть проголосувати, - глава ЦВК Сліпачук

Про це написала в Facebook глава Центральної виборчої комісії Тетяна Сліпачук, інформує Цензор.НЕТ.

"Відповідно до статті 75 закону "Про вибори президента України" голосування на дільницях буде проведено виключно з 8 ранку і до 20 години вечора. Тому обов'язково врахуйте це при плануванні дня, щоб встигнути проголосувати", - написала Сліпачук.

При цьому вона підкреслила, що 21 квітня не тільки відбудеться другий тур голосування на виборах президента, але віруючі різних релігій і конфесій відзначатимуть релігійні свята.

Глава Центрвиборчкому пояснила, що якщо виборець прийде на дільницю перед закриттям, то, згідно з ч. 10 ст. 76 закону "Про вибори президента України", за 5 хвилин до 20:00 глава дільничної виборчої комісії оголошує про закінчення голосування.

"Виборці, які на 20:00 прийшли до дільниці для голосування, мають право проголосувати, і для цього один із членів комісії о 20 годині підходить до входу і запрошує всіх виборців, які ще не проголосували, зайти в приміщення і закриває двері. Однак слід пам'ятати, що в такому разі виборець може перебувати в приміщенні для голосування впродовж часу, необхідного тільки для отримання бюлетеня та голосування", - підкреслила Сліпачук, вказавши, що це визначено ч. 3 ст. 76 закону.

Після закриття дільниці виборча комісія має певні обов'язки щодо проведення засідання та здійснення підрахунку голосів, додала вона і попросила відповідально поставитися до процесу волевиявлення та не порушувати встановлений законом "Про вибори президента України" порядок.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики