Цензор.НЕТ

19.04.19 19:57

У МВФ заявили, що стежитимуть за ситуацією навколо "Приватбанку"

Постійний представник Міжнародного валютного фонду Йоста Люнгман заявив, що фонд стежитиме за розвитком подій навколо "Приватбанку". Таким чином в МВФ відреагували на рішення Окружного адміністративного суду Києва про незаконність націоналізації "Приватбанку".

У МВФ заявили, що стежитимуть за ситуацією навколо "Приватбанку"

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Інтерфакс-Україна".

"Важливо, щоб влада продовжувала свої зусилля з відшкодування втрат колишніми власниками і пов'язаними з проблемними банками особами. Міжнародні партнери України пильно відслідковуватимуть події в цій сфері", - повідомив Йоста Люнгман.

Він також зазначив, що МВФ підтримує реформу банківського і фінансового сектора, яку проводить Національний банк України, а рішення про націоналізацію ПриватБанку в 2016 році називає єдиним способом захистити вклади фізичних і юридичних осіб і стабільність фінансової системи України.

"І хоча це рішення вимагає близько 160 млрд гривень ($5,96 млрд) українських платників податків на відновлення платоспроможності банку, воно забезпечило життєздатність ПриватБанку на довгострокову перспективу", - зазначив Люнгман.

Окружний адмінсуд Києва 18 квітня 2019 року за позовом Коломойського визнав націоналізацію банку незаконною.

Нацбанк і Мінфін заявили, що подадуть апеляцію після офіційного оприлюднення рішення суду і впевнені у своїй правоті.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики