Цензор.НЕТ

19.04.19 21:40

"Ми з вами голосували за одного Порошенка, а обрали іншого", - Зеленський

Кандидат у президенти України Володимир Зеленський висловив своє ставлення до діючого президента Петра Порошенка.

"Ми з вами голосували за одного Порошенка, а обрали іншого", - Зеленський

Як передає Цензор.НЕТ, про це він заявив під час дебатів.

Кандидат заявив: "Ви знаєте, я стою зараз на цій сцені - чи міг я колись уявити, що я, простий хлопець з Кривого Рогу, буду боротися за крісло президента проти людини, яку ми впевнено і беззаперечно обрали президентом України в 2014 році, і що найцікавіше, я сам був за пана Порошенка. Це правда, але я помилився", - заявив Зеленський.

"Ми помилилися. Скажу вам відверто: чи могли ми тоді уявити, що його "жити по-новому" стане нашим виживати?" - підкреслив він.

"Чи могли ми тоді уявити, що ваше "я закінчу війну за два тижні" стане нашим Іловайськом і Дебальцевим? Чи могли ми тоді з вами уявити, що його збагачення людей стане збагаченням лише "його людей"? Чи могли ми з вами тоді уявити, що Революцією гідності скористаються негідники?"- зазначив Зеленський.

"Я поясню, чому ми помилилися. Велика помилка чому ... Ми з вами голосували за одного Порошенка, а обрали іншого. Це правда, тому що існує два Порошенки", - додав він.

"Перший - прекрасний оратор, фахівець, фінансист, економіст, у всьому розбирається. Він зазвичай з'являється тоді, коли є камери, а потім, коли камери вимикаються, з'являється інший, такий собі Петро другий", - сказав Зеленський.

"Перший Петро Порошенко на Михайлівській площі кричить: "Путін, я тобі покажу!", А Другий - тихенько з паном Медведчуком передає привітики в Москву", - підкреслив він.

"Перший каже, що в платіжках за комуналку буде мінус, а Другий тихенько робить Роттердам+ ... Перший каже, я відкриваю школу, а Другий - постійно тихенько відкриває магазини Рошен", - заявив Зеленський.

"Перший відкриває аж 12 км дороги, а Другий закриває справу Насірова. Перший Петро Порошенко каже: я бізнес передам у сліпий траст, а Другий збільшує свої статки за рік у 82 рази. Скажіть мені будь ласка, так може давайте бюджет України передамо в сліпий траст? Може воно нормально працює", - підкреслив він.

"Перший каже нам - долар буде по 10, а Другий робить по 30. Тому, пане Порошенку, я тут, я тут зі своєю командою", - додав Зеленський.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики