Цензор.НЕТ

20.04.19 09:18

Касаційний адмінсуд у складі ВС упродовж всієї ночі прийматиме скарги, пов'язані з виборчим процесом

У зв'язку з проведенням 21 квітня повторного голосування щодо чергових виборів президента України в Касаційному адміністративному суді в складі Верховного Суду встановлено особливий режим роботи.

Касаційний адмінсуд у складі ВС упродовж всієї ночі прийматиме скарги, пов'язані з виборчим процесом

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на facebook-сторінку Верховного Суду, в день голосування встановлено особливий режим роботи - з 00:00 до 9:00.

Приймають документи, пов'язані з виборчим процесом за адресою: Київ, вул. Московська, 8, корпус 5, під'їзд №3. Доступ сторін у справах і відвідувачів суду в приміщення Касаційного адміністративного суду в складі Верховного Суду здійснюється через під'їзд №1.

Апеляційні скарги на судові рішення за наслідками розгляду справ, пов'язаних із виборчим процесом, прийняті до дня голосування, може бути подано не пізніше ніж за чотири години до початку голосування.

Апеляційна скарга на судове рішення, прийняте до дня голосування, розглядається не пізніше ніж за дві години до початку голосування.

У суді також нагадують, що судді та працівники секретаріату КАС ВС працюють за особливим графіком із 31 грудня 2018 року. З цього дня і до завершення виборчого процесу документи і справи, пов’язані з виборчим процесом, приймаються щодня (зокрема у вихідні та святкові дні) з 9:00 до 24:00.

Також повідомляється, що для забезпечення сталої роботи системи технічної фіксації та протоколювання судового засідання "SRS Femida" під час розгляду Касаційним адміністративним судом у складі Верховного Суду справ, пов’язаних із виборчим процесом, у ніч із 20 на 21 квітня 2019 року у судових засіданнях буде оголошуватися технічна перерва з 23:55 до 00:05.

Пояснюється, що організація технічної перерви зумовлена ​​необхідністю налаштування комп'ютерними програмами коректного відображення дати і часу під час переходу з однієї доби в іншу.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики