Цензор.НЕТ

20.04.19 13:42

Не менше 2 млн людей дивилися дебати Порошенка та Зеленського в Росії, - "Ведомости"

Кілька російських телеканалів вели пряму трансляцію дебатів кандидатів у президенти України на своїх інтернет-ресурсах, каналах у YouTube і в соціальній мережі "Однокласники".

Не менше 2 млн людей дивилися дебати Порошенка та Зеленського в Росії, - "Ведомости"

Представник соцмережі  "Однокласники" повідомив "Ведомостям", що трансляції дебатів набрали близько 1,5 млн переглядів, передає Цензор.НЕТ. Телекомпанія НТВ повідомила, що на її каналі в YouTube зафіксовано 480 000 переглядів дебатів на київському стадіоні "Олімпійський".

У телеканала "Росія 24" було дві трансляції на YouTube: прямий ефір із перекладом і ефірна програма "60 хвилин", де дебати коментували гості студії. Перша трансляція набрала понад 30 000 переглядів, друга - 40 000.

Телеканал "Дождь" показував дебати в прямому ефірі на своєму сайті. Крім того, трансляція була відкрита для безкоштовного перегляду. На телеканалі повідомили "Ведомостям", що без врахування мобільних додатків і SmartTV трансляцію дивилися 38 000 осіб.

Телекомпанія RТ вела трансляцію і на сайті, і на каналі в YouTube. Даних про перегляди на сайті "Ведомостям" не називали, на YouTube кількість переглядів ефіру становила понад 13 000.

Крім того, майже 60 000 переглядів набрала трансляція на YouTube-каналі опозиціонера Олексія Навального "Навальний Live".

Нагадаємо, 19 квітня на НСК "Олімпійський" відбулись дебати між кандидатами в президенти України Петром Порошенком і Володимиром Зеленським. За даними МВС, на стадіоні були присутні 22 тис. осіб.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики