Цензор.НЕТ

20.04.19 16:14

Дивився з цікавістю, для мене це нова форма, - Лукашенко про дебати Порошенка й Зеленського

Президент Білорусі Олександр Лукашенко прокоментував дебати кандидатів у президенти України Володимира Зеленського та Петра Порошенка на НСК "Олімпійський".

Дивився з цікавістю, для мене це нова форма, - Лукашенко про дебати Порошенка й Зеленського

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Беларусь сегодня".

"Я спочатку не прийняв таку форму спілкування. Але, напевно, у нинішнього президента і вибору не було. Його покликали, і відмовитися начебто якось незручно. Вважатимуть, що боягуз. Володя Зеленський фахівець в цьому плані. Він шоумен, він артист. І тут особливо нічого сміятися. Будь-який президент якоюсь мірою артист. Всі президенти хочуть добре виглядати перед своїм народом. Всі хочуть красиво, доступно сказати своєму народу. Будь-який президент - обличчя свого народу. Що тут не артистичного? Тому не треба йому дорікати в тому, що він артист. Що стосується Петра Порошенка, ви вчора помітили: він абсолютно ні в чому не поступався Володі Зеленському. Це боєць, справжній політик. Тому я на це дивився з цікавістю. Для мене це нова форма", - поділився враженнями Лукашенко.

Говорячи про підсумки дебатів, президент Білорусі підкреслив, що на його думку ніхто з кандидатів переваг не отримав:

"Нехай Зеленський розраховував, що Порошенко поступиться йому в цьому артистизмі, у висловлюваннях, в аналізі ... Ні, Порошенко в цьому плані щонайменше  нічим не поступився. І якщо щиро говорити, чи зміг Порошенко перекреслити все минуле, що на нього повісили (а у чинного президента завжди негативу вистачає, він на виду, тому завжди намагаються підкреслити цей негатив), чи переважила позиція Порошенка все те, що повісили на нього, я теж сумніваюся.

Тому якщо зважувати, я думаю, що Петро Порошенко нічого не втратив, а Володя Зеленський нічого додатково не отримав. Вони залишилися при своїх. Але головний висновок полягає в тому, що їм вдалося, особливо чинному Президенту, змусити за ці дві доби народ серйозно подумати і осмислити цінність і важливість недільного голосування".

Нагадуємо, 19 квітня в Києві на НСК "Олімпійський" відбулися дебати між кандидатами в Президенти України Петром Порошенком і Володимиром Зеленським.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики