Цензор.НЕТ

20.04.19 16:42

Україна закупила 93 тисячі доз вакцин для профілактики сказу, - МОЗ

Україна закупила 93 тисячі доз вакцин для профілактики сказу. Перша партія з 15 тис. доз вже прибула на склад і готується до відправки в регіони.

Україна закупила 93 тисячі доз вакцин для профілактики сказу, - МОЗ

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Урядовий портал.

Першими вакцини для профілактики сказу отримають Львівська і Тернопільська області - 956 і 375 доз відповідно поїхали у ці регіони сьогодні. З початку наступного тижня антирабічні вакцини відправлять в усі області країни.

Антирабічні вакцини, що призначені для профілактики та лікування сказу у дітей та дорослих, закуплені та доставлені агенцією Crown Agents за кошти Державного бюджету. Ці вакцини вироблені у Франції у повній відповідності з вимогами GMP (Належної виробничої практики) та специфікаціями в реєстраційному посвідченні країни-імпортера.

Термін придатності доставлених вакцин для профілактики сказу - 30 квітня 2021 року. Обрані Crown Agents постачальники жорстко контролювали виконання всіх необхідних умов щодо транспортування вакцин та забезпечили постачання вакцин з максимально можливим строком придатності.

Загалом Crown Agents придбали для МОЗ України 93 081 вакцин для профілактики сказу за кошти Держбюджету. Наступні партії вакцин будуть доставлені впродовж року.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики