У "день тиші" поліція зареєструвала 97 повідомлень про порушення виборчого процесу, - Фацевич

1953 96
У "день тиші" поліція зареєструвала 97 повідомлень про порушення виборчого процесу, - Фацевич

20 квітня поліція зареєструвала 97 повідомлень, пов'язаних з незаконною агітацією, підкупом виборців й іншими порушеннями. За одним фактом порушено кримінальне провадження.

Про це повідомив заступник голови Національної поліції Олександр Фацевич, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Департамент комунікації Нацполіції.

Найбільшу кількість заяв та повідомлень про порушення напередодні проведення голосування поліцейські зареєстрували у Дніпропетровській області, Києві, Донецькій та Миколаївській областях.

Так, більшість повідомлень стосувалася розміщення агітаційних плакатів та білбордів. Такі факти зафіксовані у Києві, Миколаївській, Рівненській, Одеській, Київській, Львівській, Івано-Франківській, Донецькій, Волинській, Чернігівській та Тернопільській областях.

Окрім того, у Рівненській області до поліції надійшло повідомлення від голови виборчої дільниці про виявлення біля квартири за місцем проживання листа з погрозами. Також у місті Полтава перевіряється повідомлення про те, що невідомі особи роздають агітаційні листівки проти одного з кандидатів у президенти.

"За одним повідомленням відкрито кримінальне провадження. Складено п’ять адміністративних протоколів. Наголошую, що поліція реагує на всі повідомлення, пов’язані з порушеннями виборчого законодавства. Закликаємо всіх учасників виборчого процесу дотримуватися закону", – наголосив Олександр Фацевич.

Усього з початку виборчого процесу поліцейські зареєстровали 9,5 тисяч заяв та повідомлень, пов’язаних з виборами. За вказаними фактами відкрито 391 кримінальне провадження. Складено 818 протоколів про вчинення адміністративних правопорушень.

Топ коментарі
+8 Urs
Для мене головний виснововок "дебатів" на стадіоні - вони за 5 років не знайшли на Пороха НІЧОГО. Самі фейки роспропаганди - Рошен, Іловайськ, офшори (дивно, що про Мальдиви забули). Побоювався, що вони тримають до останнього якусь "інфобомбу" проти Пороха, але ні, НІЧОГО нема!
показати весь коментар
20.04.2019 17:43
+7 Боров
В "день тишины" полиция зарегистрировала 97 сообщений о нарушении избирательного процесса, - Фацевич - Цензор.НЕТ 1617
показати весь коментар
20.04.2019 17:31
+7 Urs
MalpoMalu‏ @Gong_Ego 10 ч.10 часов назад

У меня знакомые едут голосовать с Донецка машиной в Славяногорск за Пороха. Почему у них болит за Украину , а сидящим ровно в Украине - нет?
показати весь коментар
20.04.2019 17:33