Цензор.НЕТ

20.04.19 17:46

У "день тиші" поліція зареєструвала 97 повідомлень про порушення виборчого процесу, - Фацевич

20 квітня поліція зареєструвала 97 повідомлень, пов'язаних з незаконною агітацією, підкупом виборців й іншими порушеннями. За одним фактом порушено кримінальне провадження.

У "день тиші" поліція зареєструвала 97 повідомлень про порушення виборчого процесу, - Фацевич

Про це повідомив заступник голови Національної поліції Олександр Фацевич, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Департамент комунікації Нацполіції.

Найбільшу кількість заяв та повідомлень про порушення напередодні проведення голосування поліцейські зареєстрували у Дніпропетровській області, Києві, Донецькій та Миколаївській областях.

Так, більшість повідомлень стосувалася розміщення агітаційних плакатів та білбордів. Такі факти зафіксовані у Києві, Миколаївській, Рівненській, Одеській, Київській, Львівській, Івано-Франківській, Донецькій, Волинській, Чернігівській та Тернопільській областях.

Окрім того, у Рівненській області до поліції надійшло повідомлення від голови виборчої дільниці про виявлення біля квартири за місцем проживання листа з погрозами. Також у місті Полтава перевіряється повідомлення про те, що невідомі особи роздають агітаційні листівки проти одного з кандидатів у президенти.

"За одним повідомленням відкрито кримінальне провадження. Складено п’ять адміністративних протоколів. Наголошую, що поліція реагує на всі повідомлення, пов’язані з порушеннями виборчого законодавства. Закликаємо всіх учасників виборчого процесу дотримуватися закону", – наголосив Олександр Фацевич.

Усього з початку виборчого процесу поліцейські зареєстровали 9,5 тисяч заяв та повідомлень, пов’язаних з виборами. За вказаними фактами відкрито 391 кримінальне провадження. Складено 818 протоколів про вчинення адміністративних правопорушень.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики