Цензор.НЕТ

20.04.19 18:41

Росія відповіла на розслідування Мюллера про втручання РФ у вибори доповіддю про русофобію в США

Посольство Росії в Вашингтоні відповіло на доповідь спецпрокурора Мюллера про втручання у вибори президента доповіддю про русофобію в США.

Росія відповіла на розслідування Мюллера про втручання РФ у вибори доповіддю про русофобію в США

На сайті дипломатичного представництва викладений 120-сторінковий документ під назвою "Рашагейт-істерія: Справа про серйозну русофобію", повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Радіо Свобода.

У тексті зібрані публікації американських ЗМІ і заяви політиків, що згадують втручання Росії в президентські вибори. Перераховано як доведені факти, так і думки і підозри з приводу цього. Як спростування вказані повідомлення різних чиновників і політиків і публікації в інших американських виданнях, в яких виражається інша точка зору на подані заяви.

Як епіграф до доповіді обрана цитата з книги американського сенатора 1960-1970-х років Вільяма Фулбрайта, який написав, що якщо американська демократія буде зруйнована, то не росіянами чи китайцями, а самими американцями, і фрагмент прес-конференції президента Росії Володимира Путіна.

Посольство вважає, що розслідування Мюллера не знайшло доказів втручання Росії (насправді це не так - Ред.) і закликало американських партнерів відновити відносини між Вашингтоном і Москвою. "Ми сподіваємося не лише на нормалізацію відносин, а й на лікування політичного дискурсу в самій Америці", - йдеться в тексті.

Нагадуємо, раніше Міністерство юстиції США опублікувало відредаговану доповідь спеціального прокурора Роберта Мюллера про підсумки розслідування можливого втручання Росії в президентські вибори в США в 2016 році.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики