Цензор.НЕТ

20.04.19 19:35

Суд сьогодні ввечері розгляне позов про зняття Зеленського з виборів, - адвокат Хілько

У суботу, 20 квітня Шостий апеляційний суд Києва розгляне можливість зняття кандидатури Володимира Зеленського з виборів на пост президента України.

хилько

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє адвокат Андрій Хілько на своїй сторінці в Facebook.

"Засідання відбудеться за адресою: Шостий Апеляційний Адміністративний суд, Київ, вул. Московська 8, корпус 30, зал засідань 2, час початку 21:00" - написав Хілько, який сам подав відповідний позов.

За словами адвоката, на 20:30 призначено брифінг для обговорення майбутнього судового розгляду. Хілько запрошує на нього представників ЗМІ, громадян України та суб'єктів виборчого процесу. Буде розглянуто позов про визнання підкупу виборців та анулювання реєстрації ЦВК кандидата Зеленського.

Хілько підкреслив, що він вірить в українське правосуддя і просить користувачів утриматися від образ Зеленського в коментарях до посту. На підтвердження своїх слів він також прикріпив до запису скриншот із деталями про позов, поданий до адміністративного суду 19 квітня.

Суд сьогодні ввечері розгляне позов про зняття Зеленського з виборів, - адвокат Хілько 01
Зазначимо, на сайті суду також є інформація про засідання:

Суд сьогодні ввечері розгляне позов про зняття Зеленського з виборів, - адвокат Хілько 02

Як пише "Детектор.Медіа", в Адміністрації Президента України спростували інформацію, що пан Хілько є адвокатом Петра Порошенка. Речник штабу кандидата в президенти Петра Порошенка Олег Медведєв категорично заперечив причетність штабу до цього позову. "Це повна маячня", – сказав він.

"Детектор медіа" звернувся по коментар до юристки Валентини Теличенко щодо позову. Юристка зазначила, що якщо це не адвокат кандидата, він не має права оскаржувати рішення Центральної виборчої комісії.

"Кодекс про адміністративне судочинство дає право кандидатам звертатися до суду з оскарженням рішень ЦВК, зокрема. І передбачає оскаржувати саме у Шостому адміністративному апеляційному суді. Кандидати повинні звернутись не пізніше 22.00 дня напередодні дня голосування, тобто не пізніше ніж сьогодні 20 квітня. Оскільки бачимо, що вже на 21.00 призначено засідання і його записано в реєстрі. Але якщо було допущено порушення закону при реєстрації кандидата, то суд повинен вирішувати питання про скасування його реєстрації. Якщо це адвокат від кандидата, тоді так, а виборці не мають права оскаржувати рішення ЦВК, які безспосередньо не стосуються їхніх інтересів", – прокоментувала Теличенко.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики