Цензор.НЕТ

20.04.19 20:32

Олена Зеленська роз'яснила ситуацію з репостом 2014 року: "Всіх запрошую на свою сторінку. Подивитися, про що і що я писала тоді"

Дружина кандидата в президенти Володимира Зеленського Олена роз'яснила ситуацію зі старим репостом у Facebook, за який сайт "Миротворець" вніс її в свою базу.

Олена Зеленська роз'яснила ситуацію з репостом 2014 року: "Всіх запрошую на свою сторінку. Подивитися, про що і що я писала тоді"

Як передає Цензор.НЕТ, про це вона написала на сторінці в Facebook.

Наводимо її текст повністю.

"День тиші? Для мене він виявився занадто гучним!
Сьогодні поширили скриншоти з моєї сторінки. 2014 року. Тоді я не знала всіх технічних особливостей ФБ. Не підозрювала, що робити перепост з обуренням діями російських пропагандистів не можна. Тому що ФБ може не показати підводку, а саме посилання - залишити. Не знала, та й не до цих знань було в ті дні. Ми всі були в шоці від того, що відбувалося у нас в країні. Від того, що відібрали Крим. Це не вкладалося в голові! Було страшно, що починається війна.

Тоді зі мною вперше сталося те, що з багатьма з нас відбувається зараз. Я прокидалася і засинала з Фейсбук.

Чий пост я репостила, вже не згадаю. Когось із друзів.
Сьогодні з цього намагалися зробити новину дня. Дня тиші.

Всіх запрошую на свою сторінку. Подивитися, про що і що я писала тоді. Що репостила. Над чим розмірковувала. Багато - зокрема із наших опонентів - саме так і зробили. А потім публічно спростували "новину дня" і вибачилися. За що хочу їм подякувати.

Вийшов довгий пост. Я таких ніколи не пишу. Можливо, цим постом я і попрощаюся з Фейсбук. Зі своїми реальними друзями я зможу спілкуватися і в реалі. А всі решта ... вибачте, але втомилася!"

Олена Зеленська розяснила ситуацію з репостом 2014 року: Всіх запрошую на свою сторінку. Подивитися, про що і що я писала тоді 01

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики