Цензор.НЕТ

20.04.19 20:51

"День тиші" минув без серйозних порушень, всі виборчі комісії та дільниці перебувають під охороною МВС, - Аваков

Підрозділи МВС вже заступили на охорону окружних виборчих комісій і виборчих дільниць по всій Україні. "День тиші" минув без серйозних порушень.

"День тиші" минув без серйозних порушень, всі виборчі комісії та дільниці перебувають під охороною МВС, - Аваков

Про це повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу МВС.

" Уже взяли під цілодобову охорону 197 ОВК та майже 30 тисяч виборчих дільниць. Спокій громадян буде охороняти близько 130 тисяч правоохоронців. Це приблизно така ж кількість як і під час першого туру. Громадяни можуть спокійно йти на вибори. У разі надзвичайних ситуацій – ми маємо резервні групи. А найголовніше, ми готові захистити голоси після того, як люди проголосують", - сказав Арсен Аваков.

Міністр наголосив, що з 8 ранку неділі вже буде працювати оперативний штаб МВС та регіональні штаби по всій Україні. Кожні дві години МВС буде інформувати громадян про стан справ на дільницях.

Крім того, Арсен Аваков зазначив, що сьогодні, у "день тиші", поліція продовжила фіксувати заяви про порушення правил агітації кандидатами. Всього було зафіксовано близько сотні звернень громадян.

"Сьогодні люди звертаються до поліції, якщо навіть підозрюють якогось кандидата в нечесній поведінці в "день тиші". Якихось надзвичайно серйозних порушень не зафіксовано. Переважно – все адміністративні правопорушення", - наголосив він.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики