Цензор.НЕТ

20.04.19 22:39

ЦВК призначила перші місцеві вибори в 66 ОТГ на 30 червня

Центральна виборча комісія на черговому засіданні в суботу, 20 квітня, призначила на 30 червня 2019 року перші місцеві вибори в 66 Об'єднаних територіальних громадах і додаткові вибори депутатів 30 сільських, селищних рад.

ЦВК призначила перші місцеві вибори в 66 ОТГ на 30 червня

Як передає Цензор.НЕТ, в повідомленні, оприлюдненому прес-службою Секретаріату ЦВК у суботу ввечері, сказано, що "Комісія призначила на неділю, 30 червня 2019 року, перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів у 66 об’єднаних територіальних громадах (7 міських, 14 селищних, 45 сільських ОТГ)".

Разом з тим, відповідно до Порядку призначення перших місцевих виборів, якщо перші місцеві вибори мали проводитися в період, на який було введено воєнний стан, ЦВК ухвалює рішення про призначення перших місцевих виборів після закінчення періоду дії воєнного стану.

При цьому Комісія оголосила початок виборчого процесу перших виборів депутатів сільських, селищних, міських рад ОТГ і відповідних сільських, селищних, міських голів з 11 травня 2019 року.

Крім того, розглянувши звернення ряду обласних державних адміністрацій щодо ухвалення Комісією рішення про призначення додаткових виборів депутатів сільських, селищних рад об'єднаних територіальних громад від територіальних громад, які приєдналися до відповідних ОТГ, Комісія встановила їх відповідність вимогам Конституції України та законів України та Порядку призначення додаткових місцевих виборів , а також з огляду на закінчення періоду дії воєнного стану в окремих регіонах, призначила на неділю, 30 червня 2019 року, додаткові вибори депутатів 30 сільських, селищних рад (14 сільських, 16 селищних рад).

Разом з тим, Комісія внесла зміни до складу 3 окружних виборчих комісій з виборів президента України для організації підготовки та проведення повторного голосування 21 квітня 2019-го з чергових виборів президента України, сформованого постановою ЦВК від 10 квітня 2019 № 773.

Також Комісія внесла зміни до складу 2 дільничних виборчих комісій з виборів президента України закордонних виборчих дільниць закордонного виборчого округу на чергових виборах президента України, утворених відповідно до постанови ЦВК від 12 березня 2019 № 531.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики