Цензор.НЕТ

21.04.19 08:39

Сьогодні в Україні відбувається другий тур виборів президента України

Сьогодні, 21 квітня, відбудеться повторне голосування на чергових виборах президента України.

Сьогодні в Україні відбувається другий тур виборів президента України

Про це повідомляє Цензор.НЕТ.

Голосування відбудеться на виборчих дільницях і триватиме з 8:00 до 20:00 за місцевим часом країни перебування.

У другому турі за посаду президента України змагатимуться чинний глава держави Петро Порошенко і шоумен Володимир Зеленський.

Для проведення виборів утворено 199 територіальних виборчих округів і один закордонний виборчий округ, а також близько 30 тис. дільничних виборчих комісій. За кордоном працюватиме 101 виборча дільниця.

Водночас, згідно з рішенням ЦВК, президентські вибори не проводитимуться на терріторії окупованого Криму, а також у 12 з 21 виборчих округах.

Як раніше повідомила глава ЦВК Тетяна Сліпачук, всі 100% дільничних виборчих комісій отримали виборчі бюлетені для голосування на виборах президента України 21 квітня від окружних виборчих комісій.

Крім того, ЦВК зареєструвала 2700 офіційних спостерігачів від 20 міжнародних організацій та 21 іноземної держави.

Зі свого боку, глава МВС Арсен Аваков повідомив, що підрозділи МВС вже заступили на охорону окружних виборчих комісій і виборчих дільниць на території всієї України, а "день тиші" минув без серйозних порушень.

"Уже взяли під цілодобову охорону 197 ОВК і майже 30 тис. виборчих дільниць. Спокій громадян охоронятиме близько 130 тис. правоохоронців. Це приблизно така ж кількість, як і під час першого туру. Громадяни можуть спокійно йти на вибори. У випадку надзвичайних ситуацій у нас є резервні групи. А найголовніше: ми готові захистити голоси після того, як люди проголосують", - сказав він.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики